sony-xperia-logo
هفته گذشته، برای اولین بار تصاویری از پرچمدار جدید سونی به بیرون درز کرد که موجب شگفتی و تعجب همه ما شد. شاید این بار بیشتر از همیشه درز تصاویر پرچمداران سونی ما را شگفت زده کرد، چرا که در این عکس ها ما بیشترین تغییرات را نسبت به نسل های قبلی مشاهده کردیم.

اگر پرچمداران سونی از اکسپریا Z تا اکسپریا Z5 و حتی سری X از یک زبان طراحی تقریبا واحد برخوردار بودند، تصاویری که از پرچمدار آینده سونی منتشر شده به کلی متفاوت با نسل های قبلی است. سونی از طراحی استوانه ای در این دستگاه استفاده کرده تا متفاوت ترین اسمارت فون سونی از حیث ظاهر در راه باشد.

اولین تصاویری که از این دستگاه منتشر شد سیل نظرات موافق و مخالف را با خود به همراه داشت. بسیاری از علاقه مندان به سونی و وفاداران به طراحی زیبای سری Z، این طراحی را نسپندیدند اما گروهی دیگر از منتقدین به سونی این تغییر را واجب و به جا دانستند.


مثل یکشنبه های هر هفته این هفته نیز با یک نظرسنجی جذاب در خدمت شما هستیم و موضوع نظرسنجی را نیز به مهمترین اتفاق هفته گذشته اختصاص میدهیم. نظر شما در مورد طراحی پرچمدار آینده سونی چیست؟ ضمن انتخاب گزینه مورد نظر خود در قسمت زیر خواهشمندیم دلایل خود برای انتخاب را نیز با ما در میان گذارید.

نظر شما در مورد طراحی پرچمدار آینده سونی چیست؟

نتایج

Loading ... Loading ...