xperia-x (3)
خانواده اکسپریا X یکی از ناشناخته ترین خانواده ها در بین گوشی های هوشمند اکسپریا از ابتدا تا امروز است. خانواده ای که تا لحظه معرفی در نمایشگاه موبایل بارسلون هیچکس از آن اطلاعی نداشت و حالا با گذشت بیشتر از 2 ماه از معرفی نیز هنوز برای ما ناشناخته است.

هفته ها از معرفی اکسپریا X میگذرد اما هنوز بسیاری از جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه پنهان مانده است. عملکرد واقعی دوربین این دستگاه چگونه است؟ عملکرد سخت افزار آن چطور؟ و سوالات دیگری که مربوط به خود دستگاه میشود. اما شاید کمتر کسی تا امروز به این نکته توجه کرده بود که بسته بندی اکسپریا X نیز نسبت به محصولات قبلی تغییر خواهد کرد!!!

وقتی یک گوشی هوشمند برای ما لقب ناشناخته را دارد از تمامی جهات ناشناخته است. حتی در زمینه بسته بندی دستگاه که حالا بعد از گذشت هفته ها اولین بار جعبه این دستگاه را مشاهده میکنیم. اولین آنباکسینگ یا به اصطلاح جعبه گشایی از اکسپریا X امروز منتشر شده و در آن بسته بندی جدید سونی در محصولاتش را به وضوح تماشا میکنیم. گویا سونی با پایه گذاری یک خانواده جدید، از همه جهات سعی در ایجاد تنوع در آن دارد.

جعبه گشایی اکسپریا X به صورت ویدئویی در ادامه از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا آماده تماشا برای شما است. این جعبه گشایی را تماشا کنید و نظرات خود را در مورد بسته بندی جدید سونی در اکسپریا X با ما در میان بگذارید.