Xperia PTCRB

وبسایت خبری بنیاد PTCRB از دیرباز تا کنون تنها مرجع تخصصی و انحصاری نمایش فریمورهایِ تأیید شده برای گوشی هایِ اکسپریا از گوشی اکسپریا X10 تا Z5 است. اما این وبسایت بسیار مهم اَخیراً تغییراتی اساسی در وبسایت خود اعمال کرده است، که تا حدودی تشخیص زمان دقیق بروزرسانی هایِ تأیید شده را سخت میکند.

اگر به یکی از صفحات مربوط به گوشی هایِ اکسپریا مراجعه کنید، متوجه میشوید که بخش « تاریخ تأیید فریمور » از این وبسایت حذف شده است، که باعث مشکل تر شدن تأیید فریمورهایِ جدید میشود و تا حدودی کار را برایِ کاربران مشکل میکند. پس، از این به بعد برای اطلاع از تأیید شدن یک بروزرسانی جدید برای یک دستگاه خاص، باید آخرین فریمور تأیید شده برای آن دستگاه را به دقت دانست و تنها در این صورت است که میتوان متوجه تأیید بروزرسانی جدید برای یک دستگاه شد.

این موضوع شاید برای کاربران یک گوشی زیاد مهم نباشد، اما برای اصحاب رسانه که تقریباً تعداد بسیار زیادی از دستگاهها را باید هر روز برای تأیید بروزرسانی جدید بررسی کنند، کاری سخت، زمان بر و طاقت فرساست. هنوز مشخص نیست که چرا بنیاد PTCRB چنین تغییر اساسی و بنیادینی را در وبسایت خود اِعمال کرده است، اما اینطور که مشخص است این موضوع برای تمام گوشی هایِ دنیا اتفاق اُفتاده است و منحصر به گوشی هایِ اکسپریا نیست.

حال بیش از هر زمانی نیازمند یاری شما کاربران گرامی و همراهان همیشگی تنها سایت تخصصی اکسپریا در ایران هستیم. اگر چنانچه صاحب یکی از گوشی هایِ اکسپریا هستید، میتوانید از طریق ایمیل مدیریت یا بخش نظرات، بروزرسانی فریمور گوشی خود را با ما به اشتراک بگذارید. همراهی شما افتخار ماست.