09
کیفیت مطلوب صفحه نمایش همواره یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب یک اسمارت فون است. مخصوصا اگر شما قصد خرید یک مدل گران قیمت یا به اصطلاح پرجمدار را داشته باشید این فاکتور بیش از پیش اهمیت خود را نشان میدهد. حتما شما نیز مایل نیستید که گوشی گران قیمت شما در مقایسه با دیگر مدل های مشابه از نظر کیفیت صفحه نمایش شکست بخورد! پس اگر دنبال یک صفحه نمایش با کیفیت هستید با ما همراه باشید.

بدون شک در حال حاضر سه اسمارت فون اکسپریا Z2 ، گلکسی S5 و اچ تی سی وان M8 را میتوانیم برترین های دنیای اندروید بدانیم. پس برای انتخاب بهترین صفحه نمایش در میان اسمارت فون های اندرویدی نیز این 3 دستگاه را به رقابتی جذاب دعوت میکنیم.

شاید شما مقایسه های تصویری زیادی از صفحه نمایش این سه دستگاه مشاهده کردید اما به نتیجه ای قطعی در مورد انتخاب بهترین نرسیده اید. ممکن است برخی از مقایسه ها با جانب داری از یک برند خاص و در شرایط نا برابری به عمل آمده باشد که کار را برای یک انتخاب دقیق سخت کرده است. اما ما امروز قصد داریم مقایسه ای را در دو بخش تصویری و ویدئویی به نمایش بگذاریم تا هیچ گونه حرف و حدیثی باقی نماند. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بخش اول : مقایسه تصویری
تمامی تصاویر از ویدئویی که در انتهای همین مطلب برای شما قرار داده ایم به ثبت رسیدند. از نمای رو به رو روشنایی تصویر در گلکسی اس 5 و اچ تی سی وان ام 8 بیش از اکسپریا Z2 است. اما این روشنایی، کیفیت تصویر را در زوایای دید بالاتر قربانی میکند. این افت کیفیت به وضوع در برخی قسمت ها از جمله رنگ آسمان ، چمن و … در پرچمداران سامسونگ و اچ تی سی دیده میشود، در حالی که اکسپریا Z2 در تمامی زوایا کیفیت مطلوب خود را حفظ کرده است.

10
11
12
13
14
15
16
17
18

بخش دوم: مقایسه ویدئویی
شما میتوانید همین مقایسه را در قالب ویدئو با جزئیات بیشتر تماشا کنید. این ویدئو کوتاه با حجم 9 مگابایت از ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است.

 

مقایسه کامل صفحه نمایش در اکسپریا Z2 ، گلکسی اس ۵ و اچ تی سی ام ۸

مقایسه کامل صفحه نمایش در اکسپریا Z2 ، گلکسی اس ۵ و اچ تی سی ام ۸