در ادامه روند به روزرسانی های سیستمی سونی، از ساعتی قبل سونی سه گوشی هوشمند دیگر را به روزرسانی کرد. این به روزرسانی با شماره ساخت نرم افزاری 47.1.A.12.34 برای پرچمداران سال 2017 سونی به انتشار رسیده است.

اکسپریا XZ Premium، اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact سه دستگاهی هستند که آپدیت سیستمی جدید خود را از صبح امروز بدست آوردند. این به روزرسانی برای گوشی های اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ Premium به صورت OTA در کشور عزیزمان ایران نیز قابل دریافت است.

با این به روزرسانی پچ امنیتی دستگاه به تاریخ 1 ژانویه به روزرسانی شده است. با توجه به این که سونی در بیانیه خود در خصوص رفع مشکل امنیتی بدافزارهای Meltdown و Spectre صحبت از پچ امنیتی 5 ژانویه کرده بود، ما نمیدانیم که آیا این به روزرسانی مشکل امنیتی این دو بدافزار را حل خواهد کرد یا خیر. به هر حال جدیدترین به روزرسانی امنیتی ارائه شده برای پرچمداران سال 2017 سونی همین است که قطعاً وصله های امنیتی مهمی را در خودش جای داده است.

شما میتوانید لحظه به لحظه از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریان، وضعیت به روزرسانی خانواده اکسپریا XZ1 و XZ Premium را دنبال کنید. فقط کافیست از لینک زیر وارد سرویس آپدیت یاب شده و بر اساس مدل گوشی خود، آخرین وضعیت به روزرسانی را جویا شوید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا