xperia-T2-Ultra-Dual-perfect-partners-cfcf2c3dbd7106538a910998cecfb060-940
سونی از چند هفته قبل، به طور رسمی آغاز به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ را برای دو فبلت اکسپریا T2 Ulta و اکسپریا C3 را اعلام کرده بود. با این حال و با گذشته روزهای زیادی از اعلام این خبر تا به امروز گستره این به روزرسانی بسیار محدوده بوده و تنها در برخی نقاط خاص کاربران موفق به دریافت آن شده بودند. نسخه دو سیم کارته این دو دستگاه با وجود کاربران زیاد در کشور ما شاهد انتشار این به روزرسانی به طور خاص و در منطقه هند بوده و تا به امروز به غیر از هند هیچ کشوری موفق به دریافت این آپدیت نشده بود.

اما خبر خوش برای دارندگان این دو فبلت این که سونی از امروز به روزرسانی گسترده اندروید 5.0 را برای این دو فبلت آغاز کرده است. کاربران نسخه های دو سیم کارته اکسپریا C3 و اکسپریا T2 Ulta از امروز شاهد دریافت آپدیت هستند. این آپدیت طبق معمول همیشه توسط ما دریافت خواهد شد و به زودی رام رسمی خاورمیانه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

این آپدیت با شماره ساخت 19.3.A.0.472 و برای تمامی مدل های این دو فبلت به مرحله انتشار رسیده است. پیش از این نسخه شماره 19.3.A.0.470 در دسترس کاربران برخی مناطق قرار گرفته بود. این به روزرسانی یک آپدیت تکمیلی از اندروید 5.0.2 است که سونی با تکمیل آن به یک باره در اختیار کاربران تمامی مناطق قرار داده است.