z3c-z2
بر اساس وعده سونی، اندروید 5.1.1 قرار بود در همین ماه ژولای که در آن به سر میبریم برای گوشی های اکسپریا منتشر بشود. سونی که به روزرسانی اندروید 5.0 را با چند مرحله تاخیر عرضه کرد، گویا این بار بر سر قول خود بوده و مشتریان خود را بر سر تاریخ مقرر به آپدیت خواهد رساند. امروز و در نیمه ماه ژولای به روزرسانی اندروید 5.1.1 برای تمامی اعضای خانواده اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 به تایید رسیده است.

اندروید 5.1.1 برای اعضای این دو خانواده با شماره ساخت 23.4.A.0.546 مورد تایید قرار گرفته است. این تاییدیه را هر دو مدل اکسپریا Z2 با کد های D6502 و D6503، تمامی مدل های اکسپریا Z3 Compact و تمامی مدل های اکسپریا Z3 بدست آوردند. در کنار این گوشی ها تبلت های این دو خانواده نیز تاییدیه همین فریمور را کسب کردند.

نکته بسیار مهم این که برای اولین بار نسخه تک سیم کارته و نسخه دو سیم کارته اکسپریا Z3 یک فریمور مشترک را دریافت خواهند کرد. سونی که در اندروید 5.0 توجه چندانی به اکسپریا Z3 Dual نداشت گویا این بار تصمیم دارد تا اکسپریا Z3 Dual و اکسپریا Z3 را به طور یکسان و مشترک به روزرسانی کند.

1

فعلا تنها تاییدیه این به روزرسانی منتشر شده اما تجربه نشان داده چند روز پس از دریافت تاییدیه، به روزرسانی آغاز خواهد شد. ما به محض آغاز به روزرسانی شما را از جزئیات آن مطلع خواهیم کرد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:
https://instagram.com/xperian.ir