14.4.A.0.133-1

 

دیروز بود که سومین به روز رسانی از اندروید 4.4.4 برای دستگاه های سونی اکسپریا Z1 مدل C6903 منتشر گردید. البته این به روز رسانی نیز مانند نسل قبلی خود، و صد البته تا به اینجای کار، فقط برای اپراتور خاصی منتشر شده است. و فعلا این اپراتور خاص، وودافون نام دارد. اپراتوری که به روز رسانی شماره ۱۴٫۴٫A.0.133 را نیز برای کاربران خود در اروپا به ارمغان آورده بود.

اگر با اخبار گوشی هوشمند اکسپریا Z1 همراه بوده باشید، پس میدانید که دیروز در این سایت، خبری مبنی بر انتشار به روز رسانی جدیدی از سوی سونی در سه کشور اروپایی و برای اپراتور وودافون منتشر گردیده بود. و اگر پیش تر را نیز به خاطر بیاورید، متوجه خواهید شد که به روز رسانی شماره ۱۴٫۴٫A.0.133 نیز محدود به چند کشور خاص در قاره های اروپا و آفریقا گردیده بود. و از آن جا که اولین انتشار این به روز رسانی ها، برای اپراتور وودافون عرضه شده بود، پس احتمال می رود که این به روز رسانی نیز فقط برای گوشی هایی که اصطلاحا با آن ها Branded (گوشی هایی که رام آن ها مربوط به اپراتور خاصی است) می گویند، منتشر شود و رنگ و بوی جهانی به خود نگیرد.

اگر شما رام اپراتور وودافون هلند، اسپانیا و یا آلمان را بر روی گوشی خود فلش کرده باشید یا به صورت پیش فرض وجود داشته باشد، پس در آینده ای نزدیک شما نیز می توانید این به روز رسانی را از طریق برنامه PC Companion در ویندوز و Bridge for Mac در مک دریافت کنید. ولی اگر تاکنون پیغامی مبنی بر دریافت این به روز رسانی دریافت نکرده اید، می توانید این به روز رسانی را از طریق لینک های زیر دریافت نمایید.

پسوند این فایل، .FTF است. پس نیازی به تغییر پسوند و حتی استخراج یا اکسترکت آن نیست. اما اگر احیانا پسوند فایل دانلود شده، .ZIP بود، فقط کافی است آن را به FTF تغییر دهید.

فایل زیر، رام وودافون آلمان است. اما اگر قصد دارید تا رام کشور های اسپانیا و هلند را تجربه کنید، می توانید از طریق برنامه Xperia Firm در همین سایت، رام این کشور ها را دانلود نمایید و با روش تبدیل فایل های دانلود شده به FTF، آن را به فایل قابل فلش تبدیل نمایید و سپس از طریق فلش تولز، آن را فلش نمایید.

 

لینک نرم افزار Xperia Firm

لینک آموزش ساخت فایل FTF

 

و اما دانلود این رام :

لینک 1لینک 2

حجم: 1.01 گیگابایت

لینک 1 اضافه شد