FWs

چند وقت پیش بود که ابتدا خبری ارائه دادیم که احتمال انتشار به روز رسانی جدیدی با شماره 14.4.A.0.108 را برای سه اسمارت فون اکسپریا Z1، Z1C و Z1U منتشر کرده بودیم. و بعد از مدت کمی نیز این به روز رسانی ها به حقیقت پیوست و با این به روز رسانی، اندروید این گوشی ها نیز به 4.4.4 ارتقا یافت. و البته هنوز برخی نیز بیان می کنند که به طور رسمی موفق به دریافت این به روز رسانی نشده اند، چرا که معمولا این گونه به روز رسانی ها، به صورت منطقه ای صورت می پذیرد و کمی نیز زمان می برد. تقریبا یک هفته پس از انتشار آن، خبر دیگری را نیز مبنی بر انتشار به روز رسانی دیگری از سوی سونی را منتشر کردیم.

به روز رسانی بعدی که با شماره 118 منتشر شده بود، در مرحله ی اول، تنها در دو کشور آلمان و اسپانیا و تنها برای اپراتور وودافون منتشر گردیده بود. که ما نیز خبر این به روز رسانی را پوشش دادیم و رام آلمان را نیز برای شما در سایت قرار دادیم تا دانلود کنید و از آن استفاده کنید. و البته به نظر نمی رسید که تغییرات عمده ای را در شماره ی 118 شاهد باشیم، چون تنها در فاصله ی یک هفته و تنها با اختلاف شماره ی اندک نسبت به نسخه ی قبلی خود ارائه شده بود.

اکنون نیز خبری مبنی بر اینکه به روز رسانی 118 در دیگر کشورهای جهان، شامل یونان، ایرلند، پرتغال، رومانی، بلژیک، فرانسه، اتریش، کرواسی، آفریقای جنوبی و سوئیس منتشر گردیده باشد، منتشر شده است؛ با این تفاوت که اپراتورهای دیگری نیز این به روز رسانی را برای کاربران خود عرضه کرده اند. و کاربران کشور آفریقای جنوبی نیز موفق به دریافت این آپدیت شده اند.

و هم چنین لازم به ذکر است که این به روز رسانی تنها برای گوشی های اکپسریا Z1 مدل C6903 ارائه شده، و کاربران دیگر مدل های این اسمارت فون هنوز موفق به دریافت آپدیت 118 نشده اند.

البته با این روند، امیدواریم تا همچون به روز رسانی شماره 108، تمامی کاربران در سراسر جهان بتوانند از این به روز رسانی استفاده کنند.