کم کم به روزهای ورود اولین سری از گوشی های سال 2018 سونی به بازار ایران نزدیک میشویم. متاسفانه به خاطر عوامل مختلف از جمله آغاز طرح رجیستری و افزایش قیمت ارز در کشور، ورود گوشی های جدید سونی به ایران با تاخیر صورت خواهد گرفت. طبیعتاً اگر این عوامل در کار نبود خیلی زودتر باید شاهد عرضه گوشی های سونی به بازار ایران بودیم. با این حال و با تاخیر صورت گرفته، انتظار بر این است تا در روزهای آینده اولین گوشی های سونی در کشور ایران عرضه شوند.

بین 5 گوشی جدید سونی که آماده ورود به ایران هستند، بیشترین توجهات به اکسپریا XZ2 به عنوان پرچمدار جدید سونی است. اکسپریا XZ2 با توجه به قیمت جهانی و منطقه ای آن، طبیعتاً گرانترین گوشی سونی در بازار ایران خواهد بود. گوشی هوشمندی که تخمین زده میشود با قیمتی در حدود 5 میلیون تومان در هفته های آینده پا به بازار ایران بگذارد.

متاسفانه بنا بر شرایط بوجود آمده، فرصت خرید اکسپریا XZ2 از توان بسیاری از هموطنان ما خارج شده است. اما یک فرصت تکرار نشدنی برای علاقه مندان به سونی و مخصوصاً اکسپریا XZ2 ایجاد شده تا بتوانند بدون هیچ هزینه ای و به صورت رایگان صاحب یک دستگاه گوشی اکسپریا XZ2 باشند. فروشگاه تکنولایف به عنوان همکاری تجاری سایت تخصصی اکسپریا طرح ویژه ای را در نظر گرفته است تا یک عدد گوشی اکسپریا XZ2 را به صورت رایگان به شرکت کنندگان در این طرح اهدا نماید.

برای شرکت در قرعه کشی یک دستگاه گوشی اکسپریا XZ2 فقط کافیست تا فرم مورد نظر در وبسایت تکنولایف را پر کرده تا شانس برنده شدن خود را امتحان کنید. مهلت ثبت و تایید نهایی اطلاعات تا پایان روز یکشنبه مورخ 30 اردیبهشت‌ماه است و قرعه‌کشی گوشی سونی مدل Xperia XZ2 در ساعت 21:00 روز دوشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه در لایو اینستاگرام تکنولایف انجام خواهد شد و برنده معرفی می‌شود و با ایشان تماس گرفته خواهد شد. تحویل گوشی به برنده، بلافاصله پس از انجام قرعه‌کشی می‌باشد.

اگر علاقه مند به گوشی اکسپریا XZ2 هستید، هم اکنون در کمتر از یک دقیقه، با ثبت نام در این طرح شانس خود را برای برنده شدن گوشی محبوب خود امتحان کنید. برای ثبت نام در قرعه کشی اکسپریا XZ2 و کسب اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید.

ثبت نام در طرح قرعه کشی اکسپریا XZ2