سال گذشته، به مناسبت شب یلدا، پوسته ای اختصاصی را به شما کاربران بزرگوار سایت تخصصی اکسپریا هدیه دادیم. اما امسال تصمیمی متفاوت داریم تا تمامی کاربران خانواده بزرگ اکسپریا، بتوانند از آن استفاده کنند.

تیم پکسوید امسال به گونه ای متفاوت به استقبال شب یلدا رفته است. با تصمیم مشترک سایت تخصصی اکسپریا و گروه توسعه دهندگان پکسوید که با تم های آنها آشنا هستید، تمامی تم های حرفه ای و غیر رایگان این گروه به مناسبت شب یلدا با تخفیف ویژه ای به فروش خواهند رسید.

از همین حالا تا روز 1 دی، تمامی تم های حرفه ای این گروه، با 50 درصد تخفیف به فروش خواهند رسید. این تخفیف هیچ محدودیتی نداشته و شما میتوانید با کد تخفیف مخصوص که در ادامه برای شما قرار دادیم، هر تعداد پوسته که تمایل داشته باشید خریداری کنید.

شما هم اکنون میتوانید با کد تخفیف ” yalda95 ” هر کدام از پوسته های حرفه ای موجود در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید. ضمن اینکه تمامی تم های این گروه با پشتیبانی همراه بوده و به روزرسانی میشوند. شما فقط با یک بار پرداخت هزینه خرید تم، نسخه های آینده این تم ها را نیز دریافت کنید.

این پیشنهاد ویژه را که به مناسبت شب یلدا، گروه پکسوتم در اختیار شما قرار داده را از دست ندهید. هم اکنون با مراجعه به لینک زیر، تمامی تم های غیر رایگان اکسپریا را با کد تخفیفی که در بالا قرار دادیم دریافت کنید.

دسته تم های حرفه ای ساخته شده برای گوشی های اکسپریا