شاید کمتر کسی فکرش را میکرد که تنها با یک شایعه، یک اسم غیر متعارف و بدون هیچ مشخصاتی، سونی موبایل دست به معرفی قریب الوقوع یک گوشی هوشمند پایین رده بزند. به نظر میرسید که سونی امسال به طور کامل لاین محصولات پایین رده را با خانواده E به دست فراموشی سپرده است و دیگر کاربران محصولات اکسپریا نمیتوانند هیچ محصول پایین رده قدرتمندی را از سونی ببینند.

اما سونی یکبار دیگر ثابت کرد که توانایی شگفت زده کردن همه را دارد. امروز سونی موبایل از تلفن هوشمندِ شیکِ اکسپریا L1 با نمایشگر بزرگ 5.5 اینچی HD و عملکرد روان با قیمتی مناسب، رونمایی کرد. تسوتومو ساتو، مدیر بازاریابی جهانی محصولات سونی موبایل گفت:

اکسپریا L1 تلفن هوشمندی است که ظاهرش با عملکردش هماوردی می‌کند. این گوشی نمایشگری تحسین‌ برانگیز و عملکردی روان را با هم تلفیق کرده و به‌گونه‌ ای در طراحی نمادین Sony جای داده است، که از به‌ نمایش گذاشتن آن به‌ خود می‌بالید.

 

یک تلفن هوشمند Xperia که عملکردی به خوبی ظاهرش دارد

اکسپریا L1 با داشتن ظاهری ممتاز به نمایشگر بزرگ 5.5 اینچی HD مجهز است، که تجربۀ تماشایی گیرا و همه‌ جانبه ارائه می‌کند. چه در حال لذت‌ بردن از محتوا در خانه باشید و چه در حال حرکت. همۀ اینها در طراحی بارز Sony جای گرفته است؛ فریمی یکپارچه و گرد‌شده که ظاهری زیبا دارد و استفاده از آن راحت است. اکسپریا L1 در رنگ‌ هایِ کلاسیک سفید و مشکی و همچنین صورتی ( برای بازار‌هایِ منتخب ) در دسترس است و هر کدام از این رنگ‌ ها پرداخت زیبایی دارد.

 

عملکردی که میتوانید به آن اتکا کنید، همراه با توان پردازش کارا و ظرفیت حافظهٔ قابل افزایش

پلتفرم چهار هسته‌ ای و قابلیت 4G LTE سریع، عملکرد روان اکسپریا L1 را امکان‌ پذیر ساخته است، که تجربه‌ ای سریع و بی‌ دردسر را ارائه می‌کند. دانلود و ذخیرۀ محتوا هم با حافظۀ قابل افزایش با حجم بالای 256 گیگابایتی از طریق کارت microSD آسان شده است، که امکان ذخیرۀ ایمن عکس و ویدیو را فراهم می‌ آورد.

« پاک‌ کنندۀ هوشمند » بدون مزاحمت در پس‌ زمینه برای حصول اطمینان از در دسترس‌ بودن همیشگی حدأکثر توان برای اکسپریا L1 شما کار میکند و به‌ طور خودکار پردازش‌ ها و داده‌ های حافظۀ پنهان را برای داشتن تجربه‌ ای روان و دوام طولانی‌ تر دستگاه، حذف میکند.

 

رابط کاربری‌ ای که برای آسان و لذت‌ بخش کردن کارهای روزانه، یاد میگیرد و خودش را تطبیق میدهد

اکسپریا L1 به موتور « اقدامات اکسپریا » سونی موبایل مجهز است، که تنظیمات و عملکردهایِ دستگاه را با محیط اطرافتان تطبیق میدهد. حالت « شب بخیر » به‌ طور خودکار دستگاه را در حالت « مزاحم نشوید » قرار میدهد، روشنایی نمایشگر را کاهش میدهد و از هر گونه وقفه‌ ای در زمان شارژ دستگاه جلوگیری میکند.

« شگردهایِ اکسپریا » که در سال 2016 معرفی شد، دستیار شخصی شماست که خودش را با ترجیحات شما وفق میدهد تا راهنمایی‌ هایِ مرتبط و به‌ هنگامی را رویِ صفحه به شما نشان دهد و به شما کمک میکند از اکسپریا L1 خودتان بیشترین بهره را ببرید. اکسپریا L1 در بازارهایِ منتخب اروپا، خاورمیانه و آفریقا، آسیا و آمریکایِ شمالی و لاتین از اواخر آوریل 2017 میلادی در دسترس خواهد بود.

 

ویژگی هایِ کلیدی گوشی اکسپریا L1:

– طراحی منحصر‌ به‌ فرد Sony با نمایشگر بزرگ 5.5 اینچی HD و فریمی گِرد که حسی عالی در دست شما ایجاد میکند

– مهندسی‌ شده برایِ داشتن عملکردی روان در ردۀ خودش، همراه با توان پردازش کارا و حافظۀ قابل افزایش با حجم بالا

– رابط کاربری‌ ای که برایِ ساده و لذت‌ بخش‌ تر کردن کارهایِ روزمره، یاد میگیرد و خودش را تطبیق میدهد