SmartBand-2-SWR12-gallery-03-1240x840-9e30553524b9c4732a338b5e0ed0508f

اگر با ما همراه بوده باشید، در خبر قبل اعلام کردیم که سونی از آخرین و جدیدترین نسل بندهایِ هوشمند خود با نام اسمارت بند 2 پرده برداشت. این ابزار علاوه بر اینکه در رنگ هایِ مختلف در دسترس علاقه مندان به مُد قرار دارد، مجهز به آخرین نسل از فناوری مقاومت در برابر آب و گرد غبار ( IP68 ) و هسته ای قدرتمند با قابلیت جفت شدن با اَبزارهایِ اَندروید و iOS از طریق ارتباط NFC و بلوتوث نسل چهار میباشد. سونی بیانیه ای رسمی پیرامون این محصول برتر منتشر کرده است، که با هم نگاهی به این بیانیه خواهیم داشت :

سونی نسل بعدی SmartBand 2 را عرضه می‌کند …

SmartBand-2-SWR12-white-1240x840-5c4ed5e66a6485c2903f35f7b5a7ee0a

– نسل بعدی SmartBand مجهز به حسگر ضربان قلب پیشرفته است که آمارهای معنی‌داری دربارهٔ تناسب اندام، سلامت و سطح استرس ارائه می‌کند.

– با لرزش‌های ملایم و بازخوردهای دیداری از طریق چراغ‌های LED رنگارنگ هیچ تماس، پیام، اعلان شبکه‌های اجتماعی یا ایمیلی را از دست ندهید

– آماده برای استفاده در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته با بندهای قابل تعویض سیلیکونی لاستیک‌مانند بادوام، در رنگ‌های مشکی، سفید، صورتی و نیلی با رتبه‌بندی ضدآب IP68

– سازگاری با دستگاه‌های مجهز به Android نسخهٔ ۴٫۴ (KitKat) و iOS نسخهٔ ۸٫۲ به بالا

– از سپتامبر ۲۰۱۵ در ۶۰ کشور جهان با قیمتی در حدود ۱۱۹ یورو عرضه خواهد شد

 

توکیو، ۲۰ اوت ۲۰۱۵ – “Sony Mobile Communications “Sony Mobile امروز SmartBand 2، دستگاهی با چند حسگر برای ثبت رویدادهای زندگی که آمارهایی کامل دربارهٔ سلامتی، تندرستی و سطح استرس شما ارائه می‌کند، را معرفی کرد.

کاز تاجیما، معاون ارشد و رئیس برنامه‌ریزی و طراحی خلاق تجربهٔ کاربری در Sony Mobile Communications گفت:

« ما کار خلق پیشرفته‌ترین پوشیدنی در این بخش بازار را به‌طور تمام و کمال انجام داده‌ایم. SmartBand 2 قابلیت ارائه و ایجاد داده‌های معنی‌دار بیومتریک برای کاربران از درون Lifelog را دارد »

وی افزود :

« این نه‌تنها نشانگر دیدگاه قدرتمند شیوهٔ آموختن مصرف‌کنندگان دربارهٔ خودشان است، بلکه به ما اجازه می‌دهد در فرصت‌های هیجان‌انگیز جدیدی با شرکای برنامه‌نویسمان کاوش کنیم »

قلب، سلامت وسطح استرس شما

smartband-2-swr12-track-today-7cddeaa20d07f8f4c08e6206434614cf-940

حسگرهای شتاب‌سنج و ضربان قلب SmartBand 2 که درون چیزی شبیه همان هستهٔ مدولار «core» اسمارت بند قراردارند، با یکدیگر کار می‌کنند تا نبض و تغییرپذیری ضربان قلب را پایش کنند و به شما اجازه می‌دهند میزان کلی تندرستی، هیجان و سطح استرس خودتان را در طول روز بسنجید.

SmartBand 2 به‌طور خودکار فعالیت‌های شما مانند راه رفتن، دویدن وسایر تمرینات را ردیابی می‌کند و هم‌زمان ضربان قلب شما را در کنار هر کدام از این فعالیت‌ها ثبت می‌کند. برنامهٔ پرطرفدار Lifelog متعلق به سونی به شما کمک می‌کند با آمارهای سرگرم‌کننده پیشرفته خود را ردیابی کرده و براساس فعالیت‌هایتان به شما پیام‌های انگیزه‌دهنده و الهام‌بخشی می‌دهد.

از آنجایی‌که SmartBand 2 با تشخیص خودکار خواب، آمارهای خواب را ارائه می‌کند، می‌توانید از استراحت شبانهٔ بهتری لذت ببرید و عملکرد زنگ هشدار هوشمند بر اساس چرخهٔ خوابتان با لرزشی ملایم شما را در بهترین زمان بیدار می‌کند.

 

با اعلان‌ها و قابلیت اتصال هوشمند، هوشمندتر زندگی کنید

smartband-2-swr12-message-and-calls-746d223420e6030a5a485b916129e8d4-940

SmartBand 2 با اعلان‌های لرزشی ملایم و روشنایی ضربه‌ای چراغ‌های قرمز، سبز و آبی LED اطمینان می‌دهد که دیگر هیچ تماس، پیام، ایمیل یا توئیتی را از دست نخواهید داد. این مچ‌بند به شما اجازه می‌دهد با ضربه‌های ساده‌ای برای پخش، مکث و رد کردن آهنگ‌ها، به آسانی موسیقی روی تبلت یا تلفن هوشمندتان را کنترل کنید.
دیگر هرگز تبلت یا تلفن هوشمند Xperia خودتان را گم نخواهید کرد. چرا که SmartBand 2  زمانی که بیش از ۱۰ متر از دستگاه متصل‌شده دور شوید با هشداری لرزشی به شما اطلاع می‌دهد.
و SmartBand 2 با حدود یک‌ساعت شارژ به‌طور کامل شارژ شده و تا دو روز نیازی به شارژ دوباره نخواهد داشت.

 

قابلیت استفاده در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته

smartband-2-swr12-leave-your-phone-behind-07dddd22761610d781db983ad1af7ae5-940

SmartBand 2 با داشتن پوشش سیلیکونی بادوام، تا ۲ روز ماندگاری باتری، رتبه‌بندی ضدآب IP68 با وجود داشتن درگاه microUSB بدون درپوش، می‌تواند در هر کجا و همه‌جا استفاده شود.
SmartBand 2 که در مراکز طراحی سونی در سوئد و ژاپن طراحی شده است با داشتن گیرهٔ فلزی کاملاً جدید ظاهری زیبا و ظریف دارد که می‌توان آن را به راحتی و به‌طور ایمن بست.
SmartBand 2 در زمان عرضه در رنگ‌های مشکی و سفید ارائه خواهد شد و دو رنگ صورتی و نیلی به فاصلهٔ کوتاهی پس از آن ارائه خواهند شد. از آنجایی‌که این مچ‌بند به هستهٔ کامپکت «core» مشابه هستهٔ به‌کار گرفته‌شده در SmartBand مجهز است، می‌توانید این فناوری را در بندهای اصلی شخص اول یا شخص ثالث برای داشتن انتخاب‌های بهتر استفاده کنید.
SmartBand 2 از سپتامبر ۲۰۱۵ در ۶۰ کشور جهان با قیمتی حدود ۱۱۹ یورو عرضه خواهد شد.