c_MWC-FrAndroid-DSC00149-630x418

دور از ذهن نیست اگر روز اول نمایشگاه MWC سال 2015 را روزِ سونی بدانیم ! پس از یک سکوت طولانی ، امروز سونی دست به معرفی یک گوشی میان رده بسیار قدرتمند و یک تبلت فوق العاده زد . اما این همه ماجرا نبود و سونی طبق معمول همگان را با لوازم جانبی خود هم سورپرایز کرد . در کنار تمام محصولات جذاب معرفی شده در اولین روز نمایشگاه MWC امسال ، اما شاید خبر آبنبات چوبی سونی بیشتر از همه به مذاق طرفداران سونی خوش بیاید . سونی که وعده آبنبات چوبی خود را در ماه فوریه به کاربرانش داده بود ، صلاح دید به همراه محصولات جدیدش از اَندروید 5 خود پرده برداری نماید . در تیزرهایِ منتشر شده از گوشی M4 Aqua و Tablet Z4 با آبنبات چوبی سونی کمی آشنا شدیم ، اما حالا خبرهایِ جذابتری برای شما داریم …

بالأخره پس از فراز و نشیب هایِ طولانی و خُلف وعده سونی در عرضه بروزرسانی اَندروید 5 ، به نظر میرسد که سونی موبایل آماده انتشار این بروزرسانی برای پرچمداران نیمه اول و دوم سال 2014 خود و در فاصله ای کوتاه برای کل محصولات خانواده Z خود میباشد . دقایقی پیش سونی موبایل ایتالیا تأیید کرد که گوشی اکسپریا Z3 تا پایان همین هفته بروزرسانی اَندروید 5 را دریافت خواهد کرد . اما پس از سونی موبایل ایتالیا ، سونی موبایل فرانسه هم در خبری تأیید کرد که پس از انتشار بروزرسانی در اروپا ، اوایل هفته آینده کاربران کشور فرانسه نیز این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد . با اینکه هنوز وبسایت رسمی سونی موبایل تاریخ دقیق عرضه بروزرسانی را اعلام نکرده ، اما تاییدیه سونی موبایل کشورهای فرانسه و ایتالیا تا حد زیادی خیال ما را از انتشار نهایی راحت کرده است .

کاربرانی که شانس کار کردن با گوشی اکسپریا M4 Aqua و تبلت Z4 را در نمایشگاه MWC امسال داشتند ، اذعان میکنند که آبنبات چوبی سونی بسیار نرم و روان است و رابط کاربری سونی بیش از سایر کمپانی هایِ متبوعه با اَندروید 5 گوگل همگام شده است . به نظر میرسد سونی دست به کار بزرگی زده است و به زودی باید شاهد انتشار این بروزرسانی باشیم . نظر شما همراهان همیشگی درباره اَندروید آبنبات چوبی سونی چیست ؟ مثل همیشه نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 

TuttoAndroid & Frandroid