p2
اگر به خاطر داشته باشید حدود دو هفته قبل اسنادی از سونی به بیرون درز کرده بود که تاریخ کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در نمایشگاه سالانه CES 2016 را بر ملا میکرد. حالا و بعد گذشت مدت زمان کوتاهی، سونی به طور رسمی تاریخ برگزاری کنفرانس مطبوعاتی را مشخص کرد.

نمایشگاه سالانه CES هر ساله در اولین روزهای سال میلادی و در شهر لاس وگاس برگزار میشود. سونی معمولا هر سال در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات مختلفی را از خود به نمایش میگذارد. امسال نیز سونی قصد دارد با دست پر وارد این نمایشگاه شده و در حوزه های مختلف محصولاتی جدید را معرفی کند.

کنفرانس مطبوعاتی سونی در این رویداد همانطور که پیش از این نیز در اسنادی افشا شده بود در روز ۵ ژانویه (۱۵ دی) و از ساعت ۱۷ به وقت محلی برابر با ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت تهران آغاز خواهد شد.

سال گذشته سونی در بخش موبایل هیچ گوشی هوشمندی را به این نمایشگاه وارد نکرد اما امسال و از تیزر منتشر شده میتوان حدس زد که بخش موبایل نیز در این رویداد حضوری فعال خواهد داشت. بر اساس گمانه زنی ها سونی علاوه بر گوشی هوشمند، محصولات دیگری همچون هدست، اسپیکر، تلویزیون، هدست واقعیت مجازی و … را برای این رویداد آماده کرده است.
gsmarena_001
طبق معمول همیشه سایت تخصصی اکسپریا این رویداد را نیز به طور زنده پوشش خواهد داد. علاقه مندان به سونی باید در روز ۱۵ دی ماه سحر خیز باشند تا از ساعت ۴:۳۰ بامداد وبلاگ نویسی زنده کنفرانس مطبوعاتی سونی را از سایت تخصصی اکسپریا دنبال کنند.