از چند وقت پیش که شعبه Santa Monica سونی اعلام کرد در حال توسعه دادن نسخه جدید بازی بسیار محبوب God Of War میباشد، دل در دل طرفداران این مجموعه بازی هایِ انحصاری پلی استیشن نیست. تا به امروز اطلاعات زیادی از قسمت جدید بازی God Of War منتشر شده است، اما هنوز هیچ تاریخ دقیق عرضه ای برایِ این بازی اعلام نشده است و این موضوع برایِ طرفداران بسیار جایِ سوال است.

حال، ساعاتی پیش یک خُرده فروشی آنلاین در کشور پرتغال سهواً تاریخ عرضه این بازی محبوب را لو داده است. اگر این خبر درست باشد، باید خیلی زودتر از آنچه که تصور میشد منتظر بازی God Of War باشیم. هر چند نمیتوان با قطع و یقین درباره این تاریخ عرضه سخن گفت، اما حدأقل طرفداران این مجموعه یک تاریخ در دست خواهند داشت تا منتظر عرضه بازی محبوب خود باشند.

این خُرده فروشی آنلاین تاریخ 14 سپتامبر 2017 میلادی را به عنوان تاریخ عرضه بازی اعلام کرده است. بر اساس کنکاشی که انجام شده است، این تاریخ عرضه دقیقاً روز پنجشنبه هفته دوم ماه سپتامبر میشود، که معمولاً در این تاریخ در کشورهایِ اروپایی بازی هایِ بزرگ عرضه شده و در اختیار کاربران قرار میگیرند، به همین دلیل این تاریخ از اهمیت زیادی برایِ طرفداران برخوردار است.

البته فعلاً باید نفس ها را حبس کنیم، چون سونی هیچ تاریخ دقیقی برایِ عرضه نسخه جدید بازی God Of War اعلام نکرده است. پیش بینی میشود سونی در مراسم E3 2017 جزئیات بیشتری از این بازی در اختیار کاربران قرار دهد و شاید در مراسم پیشِ رو یک تاریخ دقیق برایِ عرضه این بازی نیز مشخص شود. علی ایحال، فعلاً جز صبر کردن چاره دیگری نداریم. آیا شما هم منتظر نسخه جدید بازی GOW هستید؟

منبع: