w640
در فاصله دو ماه مانده تا آغاز نمایشگاه بین المللی Ifa 2014 در شهر برلین، اخبار و حواشی زیادی پیرامون پرچمدار آینده سونی شنیده میشود که قرار است در این رویداد معرفی شود. تا به امروز از اکسپریا Z3 به عنوان پرچمدار آینده سونی، جزئیات تقریبا زیادی به گوش رسیده است اما هنوز ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول به طور کامل برای ما مشخص نیست.

هفته گذشته یک اسکرین شاتی از تنظیمات اکسپریا Z3 به بیرون درز کرده بود که نشان میدهد سونی همچنان قصد استفاده از پردازنده های اسنپدراگون 801 را در محصولات خود دارد.

بسیاری معتقدند سونی با توجه به تاخیری که در عرضه اکسپریا Z2 داشته، بعید است اکسپریا Z3 را بر خلاف سنت گذشته در نمایشگاه برلین معرفی کند. اما به نظر میرسد این نظر اشتباه است، چرا که امروز تصویری از بخش فروش وودافون آلمان منتشر شد که نشان میدهد، اکسپریا Z3 تا قبل از پایان ماه سپتامبر، برابر با نیمه های مهر ماه به بازار عرضه خواهد شد.

اما نکته جالب اینجاست که در کنار اکسپریا Z3 نسخه مینی این دستگاه نیز با نام اکسپریا Z3 کامپکت قرار گرفته و به نظر میرسد قرار است سونی این دو محصول را به طور همزمان معرفی و عرضه کند.

بر این اساس میتوانیم نمایشگاه IFA 2014 را برای معرفی پرچمدار جدید سونی قطعی بدانیم. پس از معرفی و بعد از گذشت چند هفته از آن نیز عرضه اکسپریا Z3 آغاز خواهد شد. پس اگر قصد خرید پرچمدار آینده سونی را دارید حداقل باید تا اوایل ماه آبان صبر کنید تا این محصول به بازار کشورمان نیز وارد شود.

Xperiablog