اکسپریا XZ Premium سونی یکی از خبرسازترین گوشی هایِ سال 2017 میلادی تا به امروز میباشد. سونی در این گوشی هوشمند بهترین و جدیدترین تکنولوژی هایِ خود را به کار گرفته است، تا اکسپریا XZ Premium که در واقع نسل دوم پرمیوم هایِ این کمپانی است در حد و اندازه نام اعلایِ این خانواده باشد.

تقریباً در سراسر دنیا کاربران منتظر عرضه رسمی اکسپریا XZ Premium هستند. فرقی ندارد کجا باشید… طرفداران سونی در تمام قاره هایِ دنیا انتظار ورود قدرتمندترین گوشی اکسپریا تا به امروز را میکشند. تا به امروز خبرهایِ زیادی درباره تاریخ عرضه اکسپریا XZ Premium منتشر شده است، اما همگی متفق القول به تاریخی نامعلوم در ابتدایِ تابستان 2017 میلادی اشاره داشتند.

حال به لطف یکی از اُپراتورهایِ معروف کشور آلمان، تاریخ دقیق عرضه گوشی اکسپریا XZ Premium و اولین مقصد این گوشی هوشمند مشخص شده است. به گفته سخنگویِ اُپراتور O2 آلمان، اکسپریا XZ Premium در تاریخ 1 ژوئن 2017 میلادی ( 11 خُرداد ) به صورت رسمی در این کشور عرضه خواهد شد. این خبر توسط شعبه انگلستان خُرده فروشی آنلاین و بزرگ آمازون نیز به تأیید رسیده است.

متأسفانه هنوز قیمت این گوشی هوشمند برایِ بازار اروپا مشخص نشده است، اما قطعاً گوشی مذکور در تاریخ ذکر شده در سراسر قاره اروپا عرضه خواهد شد و در دسترس کاربران و علاقه مندان به این گوشی هوشمند قرار خواهد گرفت. همانطور که مطلع هستید، اکسپریا XZ Premium از اواخر خُرداد ماه و با قیمت 2.5 میلیون تومان وارد بازار کشور عزیزمان ایران نیز خواهد شد. شما چقدر انتظار این گوشی هوشمند را میکشید؟

منبع: