پس از عرضه گوشی اکسپریا XZs برایِ بازار آمریکا به عنوان نسل ارتقا یافتۀ آخرین پرچمدار سونی، حالا به نظر میرسد زمان آن فرا رسیده است که گوشی میان رده و قدرتمند اکسپریا XA1 و گوشی مقرون به صرفه اکسپریا L1 برای بازار این کشور معرفی شده و در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار بگیرند.

سونی موبایل آمریکا بر اساس برنامه ریزی هایِ انجام شده، اکسپریا L1 را هم اَکنون با قیمت 199.99 دلار برایِ پیش خرید در دسترس کاربران قرار داده است. در کنار این گوشی هوشمند مقرون به صرفه، اکسپریا XA1 نیز با قیمت 299.99 دلار برایِ پیش خرید در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

سونی اشاره میکند که هر دو گوشی هوشمند فوق الذکر هم اَکنون از طریق تمامی خُرده فروشی هایِ معتبر آمریکا همچون آمازون، B&H و Best-Buy برای پیش خرید در دسترس علاقه مندان قرار دارند و اولین گوشی هایِ پیش فروش شده در تاریخ 1 می 2017 میلادی ( از هفته آینده ) به دست پیش خریداران این گوشی هایِ هوشمند خواهد رسید و به صورت گسترده در بازار آمریکا موجود خواهند شد.

همانطور که در جریان هستید، بر اساس برنامه ریزی هایِ انجام شده، گوشی هایِ اکسپریا مدتی است که به صورت آنلاک شده یا به اصطلاح Sim-Free در اختیار کاربران قرار میگیرند و بر این اساس، تنها اُپراتورهایِ AT&T و T-Mobile برایِ این گوشی ها سرویس دهی میکنند و اُپراتورهایِ Sprint و Verizon به دلیل قراردادی نبودن این گوشی ها، از آنها پشتیبانی به عمل نمی آورند.

منبع: