اگر حتی یکبار تجربه بازی کردن با کنسول خاطره انگیز PS1 را داشته باشید یا یک گیمر باشید، محال است که نام بازی خاطره انگیز و به یاد ماندنی Crash را به خاطر نداشته باشید. اما خبر خوب برایِ طرفداران بازی Crash این است که سونی در نظر دارد به زودی 3 گانه این بازی را با همکاری کمپانی خوش نام Activision برایِ کنسول محبوب و پرفروش پلی استیشن 4 خود عرضه کند.

تا به امروز خبرها و شایعات زیادی پیرامون ساخت و زمان عرضه این بازی برایِ کنسول مذکور منتشر شده است، اما هیچکدام تا به امروز رنگ واقعیت به خود نگرفته است. تا کنون فقط میدانستیم که این 3 گانه که در قالب یک بازی عرضه خواهد شد در تاریخی نامعلوم در سال 2017 منتشر خواهد شد، اما اَکنون به لطف یکی از درزدهندگان دنیایِ فناوری تاریخی دقیق از عرضه بازی خاطره انگیز Crash به بیرون درز پیدا کرده است.

بر اساس اطلاعاتی که از یک خُرده فروشی معتبر در کشور برزیل منتشر شده است، به نظر میرسد تاریخ انتشار بازی Crash Bandicoot N Sane Trilogy دقیقاً در روز 28 فوریه 2017 میلادی خواهد بود. به نظر میرسد این تاریخ بسیار نزدیک به واقعیت باشد، چون پیش از این نیز تاریخ هایِ دیگری به این شکل لو رفته بودند، که نهایتاً بازی اصلی در همان تاریخ لو رفته منتشر شد.

از طرفی شاید این تاریخ عرضه برایِ فروشگاههایِ بزرگ و خُرده فروشی هایِ آنلاین باشد و شاید هم ناشر بازی در نظر دارد بازی را در روز مذکور برایِ پیش فروش در دسترس علاقه مندان قرار دهد. در مجموع زمان مُثبِت همه چیز است و قطعاً در آینده ای نزدیک خبرهایِ زیادی از تاریخ عرضه دقیق بازی Crash برایِ کنسول محبوب پلی استیشن 4 به بیرون درز پیدا خواهد کرد.

منبع: