سونی در نمایشگاه CES 2018 اولین مرحله معرفی گوشی های جدید خود را پشت سر گذاشت. سه گوشی به نام های اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 دستاوردهای سونی در نمایشگاه CES 2018 در بخش موبایل بودند که با آنها آشنا هستید.

به احتمال زیاد کنگره جهانی موبایل که در اسفند امسال برگزار میشود، دومین مرحله معرفی گوشی های سونی در سال 2018 خواهد بود. این رویداد از روز 7 اسفند تا 10 اسفند در شهر بارسلون اسپانیا برگزار میشود که سونی نیز با اعلام تاریخ کنفرانس مطبوعاتی خود، حضور در این رویداد را به تایید رسانده است.

خبرهای واصله حکایت از آن دارند که سونی در روز 7 اسفند قصد برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود را دارد. ساعت دقیق این رویداد مشخص نیست اما تجربه سال های قبل نشان داده که احتمالاً صبح زود به وقت محلی که تقریباً به وقت تهران ظهر همان روز است، سونی کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار میکند.

در این رویداد به احتمال زیاد سونی حداقل یک اسمارت فون در سطح بالای بازار معرفی خواهد کرد. معرفی یک پرچمدار 4K محتمل ترین گزینه ممکن برای سونی در نمایشگاه MWC 2018 است. خبرهای جذابی در راه است که باید منتظر شنیدن آن باشیم.

آپدیت: ساعت دقیق کنفرانس مطبوعاتی سونی در کنگره جهانی موبایل مشخص شد. به این صورت سونی در ساعت 8:30 صبح به وقت محلی، برابر با ساعت 11 صبح روز 7 اسفند به وقت تهران کنفرانس مطبوعاتی خود را جهت معرفی محصولات جدید برگزار خواهد کرد.

منبع: