در یک ماه گذشته، خبرهای ضد و نقیضی در خصوص احتمال معرفی تلویزیون های جدید سونی در نمایشگاه CES 2017 به گوش رسیده بود که هیچ کدام توسط منابع رسمی تایید یا تکذیب نشد. اما امروز در فاصله کمتر از یک هفته تا این رویداد، خبرهایی به دست رسیده که احتمال این اتفاق را به بالاترین حد خود رسانده است.

آقای بری یانگ، مدیر عامل انجمن OLED، رسما تایید کرد که سونی در حال برنامه ریزی برای معرفی دو تلویزیون OLED در سال 2017 است. گفته میشود این دو تلویزیون در اندازه های 55 و 65 اینچی در نمایشگاه CES که هفته آینده آغاز میشود معرفی خواهند شد اما عرضه آنها به بازار به سه ماهه دوم سال 2017 موکول میشود.

بری یانگ از پیش بینی سونی در خصوص فروش این دو تلویزیون نیز سخن گفته است. به اعتقاد سونی، مدل 55 اینچی فروشی بالغ بر 80 هزار دستگاه و مدل 65 اینچی حدود 120 هزار دستگاه خواهد داشت. این آمار نشان از اعتماد به نفس بالای سونی در تولید مدل های بزرگتر دارد، در حالی که کمپانی های دیگری مثل الجی بیشترین فروش خود را از تلویزیون های 55 اینچی بدست آورده بودند.

تمام این موارد از منابعی غیر از سونی شنیده میشود اما تکرار این صحبت ها به نظر حقیقت ماجرا را تایید میکند. پس از همین الان باید منتظر معرفی تلویزیون های جدید سونی در نمایشگاه CES 2017 باشیم. اتفاقی که میتواند موجب جذاب تر شدن این رویداد برای طرفداران و علاقه مندان به سونی شود.

منبع: