beauty_t2_ultra_6
اکسپریا T2 Ultra تاییدیه یک آپدیت دیگر را نیز بدست آورد. پس از اینکه هفته گذشته اولین فریمور از اندروید 4.4 برای اکسپریا T2 Ultra با شماره ساخت 19.1.A.0.473 به تایید رسیده بود حالا نسخه ای دیگر از اندروید کیت کت برای این دستگاه مورد تایید قرار گرفته است.

نسخه جدید با شماره ساخت 19.1.A.0.474 هم اکنون در سایت PTCRB قابل مشاهده است. این فریمور در حالی برای اکسپریا T2 Ultra تایید شده است که نسخه قبلی یعنی شماره 19.1.A.0.473 هنوز منتشر نشده است.

سونی معمولا قبل از انتشار نسخه جدید، چند فریمور را مورد تست قرار میدهد. این اتفاق پیش از این نیز برای اکسپریا SP و اکسپریا Z افتاده بود و برای این مدل ها نیز چندین فریمور مورد تایید قرار گرفته بود که هرگز به مرحله انتشار نرسید.
D5303

اکسپریا T2 Ultra در کنار اکسپریا M2 و اکسپریا E1 آخرین محصولات خانواده اکسپریا هستند که قرار است به روزرسانی کیت کت را دریافت کنند. سونی وعده ماه ژولای را برای انتشار این آپدیت برای سه محصول فوق داده و تا پایان ماه ژولای نیز تنها 2 هفته باقی مانده است. پس میتوانیم در روزهای آینده شاهد مرحله جدیدی از به روزرسانی برای محصولات اکسپریا باشیم.