T-Mobile-Sony-Xperia-Z-3
اکسپریا Z به مرحله ای جدید از به روزرسانی وارد خواهد شد. این خبر خوشی برای کاربران این دستگاه است که از مدت ها قبل منتظر دریافت آپدیتی جدید برای گوشی خود بوده اند. تایید یک فریمور جدید برای این دستگاه کاربران آن را به شدت منتظر ارائه تغییراتی اساسی در اسمارت فون خود قرار داده است.

این به روزرسانی هم اکنون با شماره ساخت 10.5.1.A.0.283 برای اکسپریا Z به تایید رسیده است. البته اکسپریا Z در این به روزرسانی تنها نیست و دو برادر آن یعنی اکسپریا ZR و اکسپریا ZL نیز در دریافت این فریمور سهیم هستند.
c6603

اما نکته قابل توجه در این به روزرسانی شماره ساخت آن و تفاوت آن با نسخه های قبلی است. با توجه به سری شماره ساخت و ارتقای آن از نسخه قبل ( 10.5.A.0.233) به این نسخه میتوان نتیجه گرفت این آپدیت نسخه ای بالاتر از اندروید 4.4.2 خواهد بود که سه ماه قبل برای این دستگاه عرضه شده بود.

با توجه به شایعات منتشر شده در مورد انتشار آپدیت اندروید 4.4.4 برای اکسپریا Z، شانس انتشار این نسخه برای مدل های باقیمانده سری Z اکسپریا بسیار زیاد است. کاربران اکسپریا Z میتوانند امیدوار باشند تا در روزهای آینده طعم نسخه اندروید 4.4.4 را نیز تجربه کنند.