2014-04-21-image-9
شایعات درباره نکسوس آینده گوگل روز به روز بیشتر میشود و علاقه مندان به گوگل و سیستم عامل محبوبش اندروید بی صبرانه منتظر معرفی نسخه آینده اندروید هستند. بر اساس خبرها به احتمال قریب به یقین مدل آینده نکسوس یک تبلت خواهد بود که با نام نکسوس 8 معرفی میشود.

نکسوس 8 قرار است همزمان با معرفی نسخه آینده اندروید به نمایش گذاشته شود. نسخه ای که مدتهاست پیش نمایش آن با عنوان اندروید L در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته است.

اما شایعات در مورد نکسوس 8 لحظه به لحظه قوت میگیرد. بر اساس شنیده ها نکسوس 8 را پس از چند همکاری پیاپی گوگل و ال جی، کمپانی تایوانی HTC خواهد ساخت. گفته میشود نکسوس 8 همزمان با معرفی اندروید L و با پردازنده 64 بیتی تگرا معرفی خواهد شد.

Nexus-8

این تبلت از رزولیشن بی نظیر 2560×1600 استفاده میکند. رم 4 گیگابایتی، دوربین 8 مگاپیکسلی اصلی و اندازه صفحه نمایش 8.9 اینچی از نکسوس 8 یک تبلت قدرتمند و ایده آل میسازد. گفته میشود این تبلت با کدنام T1 ساخته میشود. بر خلاف نکسوس 7 و نکسوس 7 2 که از مشخصاتی متوسط استفاده میکردند، این بار نکسوس 8 با قدرت تمام وارد صحنه خواهد شد. البته باید منتظر جزئیات بیشتر در روزهای آینده باشیم.

phonearena