toppillustration
سرویس Remote Device Lab که مدت ها قبل خبر راه اندازی آن را به شما داده بودیم، نسخه نرم افزاری در اختیار کاربران را برای گوشی اکسپریا Z3 به اندروید 5.0 ارتقا داده است. سرویس Remote Device Lab یا همان آزمایشگاه از راه دور اکسپریا سرویس جدیدی است که سونی برای توسعه دهندگان نرم افزار ها و بازی های اندروید به منظور تست نرم افزار و بازی های تولید شده در محیط مجازی تولید شده از اکسپریا مورد نظر راه اندازی کرده است.

با استفاده از این سرویس محیط کاربری گوشی های اکسپریا در پیش روی کاربر قرار دارد و کاربر میتواند از راه دور به جای جای رابط کاربری گوشی های مورد نظر سفر کند. این سرویس برای آنهایی که قصد آزمایش نرم افزارها و بازی ها بر روی گوشی های دیگر را دارند بسیار مفید است. همچنین کسانی که قصد خرید یک گوشی جدید از خانواده اکسپریا را دارند، با این سرویس میتواند از تمامی قابلیت های نرم افزاری گوشی مورد نظر خود مطلع شوند.

سرویس آزمایشگاه مجازی اکسپریا تا به امروز امکان کار با تعدادی از گوشی های خانواده Z را به کاربر میدهد. این سرویس که در ابتدای راه اندازی اندروید کیت کت را بر روی تمامی دستگاه ها اجرا کرده بود، به تازگی و تنها برای اکسپریا Z3 نسخه نرم افزاری اندروید 5.0 لالی پاپ را ارائه داده تا از این پس کاربران بتوانند از راه دور با رابط کاربری اندروید 5.0 لالی پاپ سونی در اکسپریا Z3 آشنا شوند.

اگر شما هم علاقه مند به استفاده از این سرویس جذاب و کاربردی هستید میتوانید از لینک زیر در سایت سونی موبایل سفری به گوشی های اکسپریا داشته باشید.

سیستم آزمایشگاه از راه دور اکسپریا