miui

شاید بسیاری از شما با رابط کاربری گوشی های Xiaomi یعنی Miui آشنا هستید. کمپانی چینی Xiaomi از گذشته سعی میکرد تا با انتشار رام های خود برای دیگر مدل های اندرویدی محبوبیت رابط کاربری خود را افزایش دهد.

رام های Miui بدون شک یکی از زیباترین و گرافیکی ترین رام های کاستوم اندروید هستند. رام های که از نظر ظاهری زمین تا آسمان را رابط کاربری خام اندروید تفاوت دارند.

این کمپانی چینی چند وقتی است رام Miui را برای برخی مدل های اکسپریا منتشر کرده است. یکی از این مدل ها اکسپریا Z میباشد به خوبی چه از طرف سونی و چه از طرف توسعه دهندگان پشتیبانی میشود.

این رام که برای اکسپریا Z توسعه یافته بر روی بوت لودرهای بسته نیز قابل نصب است و همین این رام را از رام سیانوژن که نیازمند باز کردن بوت لودر هستند متمایز میکند.

اگر شما یکی از صاحبان اکسپریا Z هستید و قصد یک خانه تکانی اساسی بر روی گوشی خود را دارید به شما توصیه میکنیم حتما این رام را نصب کنید. این رام به تازگی به نسخه 4.10.17 ارتقا یافته که بر پایه اندروید 4.4.4 میباشد.

شما میتوانید این رام را از لینک زیر در انجمن دریافت کنید. هرگونه سوال و مشکل در رابطه با این رام را نیز در همین تاپیک مطرح کنید.

رام MIUI V5 برای اکسپریا Z قابل نصب بر روی بوت لودر باز و بسته