SmartWatch-3-SWR50-metal-1240x840-b6a777bb2fa9e840150ab3e5b103bbb8
جدیدترین ساعت هوشمند از خانواده سونی به تازگی راه خود را به بازار کشور ما پیدا کرده است. از حدود 2 ماه قبل این ساعت در برخی فروشگاه های کشور ما موجود شد و حالا نیز نسخه فلزی این ساعت که دیرتر به بازارهای جهانی عرضه شده بود، به بازار کشور ما رسید.

هم اکنون این ساعت با قیمت 790 هزار تومان در فروشگاه نگین خاورمیانه قابل سفارش است. این قیمت برای نسخه فلزی این ساعت نیز نزدیک به 990 هزار تومان است.

همانطور که پیش از این خبر همکاری سایت تخصصی اکسپریا با فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه را به اطلاع شما رساندیم، به شما وعده برگزاری جشنواره های ویژه فروش محصولات برای کاربران سایت تخصصی اکسپریا را دادیم. در اولین گام آماده ایم که تخفیف ویژه خرید ساعت هوشمند 3 سونی را برای کاربران سایت تخصصی اکسپریا ارائه دهیم.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به مدت محدود، تخفیف ویژه ای را به کاربران سایت تخصصی اکسپریا برای خرید ساعت هوشمند 3 سونی ارائه میدهد. این تخفیف ویژه برای هر دو مدل بند معمولی و فلزی این ساعت ارائه میگردد. برای هر دو مدل تخفیف ویژه 100 هزار تومانی برای کاربران سایت در نظر گرفته شده است.

برای برخورداری از تخفیف ویژه این ساعت فقط کافیست کوپن تخفیف زیر را در هنگام خرید و در مرحله پرداخت وارد کنید تا از تخفیف ویژه 100 هزار تومانی برخوردار شوید. این جشنواره تخفیفی به مدت محدود و تا پایان روز جمعه 9 مرداد برقرار خواهد بود.
قیمت این ساعت برای کاربران سایت تخصصی با تخفیف ویژه 690 هزار تومان برای بند معمولی و 890 هزار تومان برای بند فلزی است.

کوپن تخفیف: SW3XPMEN

ساعت هوشمند 3 سونی مدل SWR50 ساعت هوشمند 3 سونی مدل SWR50 نسخه فلزی