کاهش تولیدات گوشی های هوشمند سونی در سال های اخیر سبب شده کمتر دو گوشی هوشمند از سونی با قیمت نسبتاً مشابه در بازار موجود باشد. با این حال بعد از گذشت مدت ها امروز شاهد این هستیم که چهار گوشی هوشمند از سونی با قیمت تقریبا برابر در بازار موجود هستند.

در رنج قیمت یک میلیون تا یک میلیون و صد هزار تومان هم اکنون چهار انتخاب پیش روی علاقه مندان به سونی قرار دارد. اکسپریا Z3 Plus قدیمی ترین گوشی هوشمند در این رنج قیمت است که از نسل 2015 به یادگار مانده است. اکسپریا X شبه پرچمدار قدرتمند از نسل 2016 است که هنوز هم حرف های زیادی برای گفتن دارد. سومین انتخاب اکسپریا XA Ultra است که تنها فبلت موجود در این رنج قیمت است و در نهایت آخرین و جدیدترین گوشی هوشمند از سونی به نام اکسپریا XA1 نیز در همین محدوده قیمت جای گرفته است.

این چهار گوشی هوشمند در چهار کلاس مختلف قرار دارند اما فاصله معرفی آنها از هم و ویژگی های اختصاصی هر کدام سبب شده تا همگی امروز در ایستگاه یک میلیونی ها کنار هم قرار بگیرند.

ما سعی میکنیم در روزهای آینده هر کدام از این چهار مدل را در نبرد برابر رو در روی یکدیگر قرار دهیم. در این لحظه مشخصات هر کدام از این چهار دستگاه را در بالا میتوانید مشاهده کنید. پس از مشاهده مشخصات انتخاب خود را از بین این چهار دستگاه با ما در میان بگذارید. ضمن شرکت در این نظرسنجی دلایل انتخاب خود از گزینه مورد نظر را هم بیان کنید.

با قیمت حدود 1 میلیون کدامیک را ترجیح میدهید؟

نتایج

Loading ... Loading ...