sony-xperia-xz-21

سونی در گوشی پرچمدار اکسپریا XZ و تنها همراهش، گوشی اکسپریا X Compact، برایِ اولین بار از لرزشگیر 5 جهته اختصاصی اش که تا پیش از این تنها در دوربین هایِ حرفه ای سری آلفایِ خود بهره گرفته بود استفاده کرد. این لرزشگیر که نسل ارتقا یافتۀ لرزشگیر دیجیتال گوشی هایِ هوشمند سونی است، میتواند در 5 جهت مختلف ( تقریباً تمام جهاتی که یک تصویر میتواند در آنها حرکت کند ) حرکات دست انسان را خنثی کند.

بسیاری از وبسایت هایِ معروف فناوری دنیا از این تکنولوژی برتر سخن گفتند و زبان به تحسین آن گشودند، اما اَکنون که اکسپریا XZ در آزمایشگاه اختصاصی سایت تخصصی اکسپریا قرار دارد، میتوانیم به صورت دقیق و بسیار نزدیک این ویژگی و سایر ویژگی هایی که تا به امروز تنها درباره آنها صحبت کرده ایم را مورد بررسی قرار دهیم.

معمولاً تست لرزشگیر یکی از بخش هایِ اصلی تست دوربین گوشی هایِ پرچمدار سونی است که وارد آزمایشگاه اختصاصی سایت تخصصی اکسپریا میشوند. پیش از این تست لرزشگیر دوربین گوشی هایِ اکسپریا را برایِ شما تهیه کرده و گذاشته ایم و اَکنون نوبت به شاهکار جدید سونی موبایل، گوشی اکسپریا XZ رسیده است.

در تست لرزشگیر 5 جهته جدید اکسپریا XZ به نکات بسیار جالبی برخورد کردیم، که توصیه میکنیم با دیدن آن شخصاً به این نکته ها پی ببرید. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ این ویدئویِ جذاب از تست متفاوتِ لرزشگیر اکسپریا XZ سونی دعوت کنیم.

نکته: برایِ اثبات اصالت و صحت این ویدئو و همچنین مقایسه ای بسیار سریع بین لرزشگیر گوشی اکسپریا XZ و اکسپریا X سونی، برایِ اولین بار دست به ضبط ویدئویی همگام با تست لرزشگیر زده ایم، که پس از تماشایِ قسمت اصلی تست لرزشگیر نمایش داده خواهد شد. تأکید اصلی ما بر این موضوع است که نشان دهیم میزان لرزش دستی که گوشی اکسپریا XZ را حمل میکرد تا چه اندازه میباشد.