xperia-z3-tablet-compact-gallery-03-1240x840-7c5d9d550cf211e5ad46bd9b9033e25f
سونی همچنان در حال یکه تازی در بخش باتری دیوایس های اندرویدی است! پس از اینکه گوشی های هوشمند اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت در تست های به عمل آمده توسط سایت Phonearena رتبه های اول و دوم را در بین اسمارت فون ها به نام خود ثبت کردند، حالا تبلت اکسپریا Z3 کامپکت نیز در رده تبلت ها جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.

تبلت اکسپریا Z3 کامپکت در این تست با کسب زمان 9 ساعت و 47 دقیقه رتبه نخست را به خود اختصاص داده است. این امتیاز در حالی به دست آمده که رقیب این تبلت یعنی گلکسی S 8.4 حدود 30 درصد کمتر از تبلت اکسپریا Z3 استفامت از خود نشان داده است.
tab

سونی به خوبی در محصولات اخیر خود توانسته به موفقیت در زمینه استقامت باتری دست یابد. تبلت اکسپریا Z3 کامپکت در این بخش بدون رقیب ظاهر شده و اختلاف خود را با رقبا بسیار زیاده کرده است.
اما نکته جالب یکه تازی خانواده Z3 در زمینه استقامت باتری است. علاوه بر تبلت 8 اینچی این خانواده اسمارت فون های این خانواده نیز در رده خود صاحب رتبه های اول هستند. اما جالب تر اینجاست که در حال حاضر در بین تمامی دستگاه های اندرویدی از گوشی ها و فبلت ها گرفته تا تبلت ها رتبه های اول تا سوم در اختیار خانواده Z3 است. این موفقیت برای سونی جای هیچ حرفی را برای منتقدین باقی نمیگذارد.
all