Z2_drop_test

مقاومت بدنه یک اسمارت فون بدون شک از مهم ترین فاکتور ها در هنگام خرید به شمار میرود. مخصوصا اگر شما قصد خرید یک اسمارت فون گران قیمت را داشته باشید! چرا که اصلا خوشایند نیست گوشی 2 میلیونی شما به خاطر یک سهل انگاری و افتادن از دستان شما صدمه ببیند.

اکسپریا Z2 تا به امروز در آزمایشات مختلفی شرکت کرده و از تمامی آنها نیز به خوبی و با سربلندی بیرون آمده است. اما اینبار یک آزمایش سنگین در انتظار این اسمارت فون است.

در این تست اکسپریا Z2 در سه مرحله تحت آزمایش افتادن از ارتفاع قرار میگیرد. پس از تماشای این ویدئو اولین چیزی که به ذهن ما میرسد این است که سونی به خوبی استحکام گوشی های خود را در طول ماه های اخیر بالا برده است. در آزمایشی مشابه همین اکسپریا Z1 نیز در سه مرحله مورد تست قرار گرفته بود که پس از آخرین بار افتادن از ارتفاع صفحه نمایش دستگاه خاموش شده بود. اما در اینجا اکسپریا Z2 به خوبی مقاومت کرده است، هرچند که در پایان صفحه نمایش دچار مشکل سوختن چند پیکسل شده است. با این وجود این دستگاه مقاومت خوبی را از خود نشان داده است. در حالی که بسیاری از اسمارت فون های فعلی پس از نوبت اول یا دوم افتادن صدمه ای شدیدتر از این میبینند.

شما میتوانید ویدئوی کامل این آزمایش را از لینک زیر تماشا کنید. پس از تماشای ویدئو نظرات خود را نیز با ما در میان بگذارید.

 

تست مقاومت بدنه اکسپریا Z2 در برابر ضربات

تست مقاومت بدنه اکسپریا Z2 در برابر ضربات