3

با توجه به کنفرانس مطبوعاتی سونی در CES 2015،انتظار میرود محصولات جدیدی آماده معرفی توسط این شرکت بزرگ ژاپنی شود.البته همچنان انتظار نداریم اکسپریا Z4 که پرچمدار آینده این شرکت است در این رویداد معرفی شود زیرا با توجه به عدم عرضه عمومی چیپ اسنپدراگون 810 توسط شرکت کوالکوم در این زمان کوتاه،معرفی و عرضه اکسپریا Z4 نیز به نمایشگاه MWC در بارسلونا موکول خواهد شد.

اما از این ها که بگذریم امروز صبح تصاویری از تاچ ال سی دی اکسپریا Z4 به بیرون درز کرد که شاهد مقایسه آن با تاچ ال سی دی اکسپریا Z3 و تغییراتی در آن هستیم.در بالای این پنل؛دیگر اسپیکرهای Z3 دیده نمیشود و ظاهرا به کناره ها منتقل شده است. دوربین جلو و سنسور مجاورت نیز جای خود را با یکدیگر عوض کرده اند.در پاین هم،جای خالی اسپیکر ها کاملا مشاهده میشود و ظاهرا در اینجا نیز اسپیکرها به کناره های دستگاه منتقل خواهند شد.

در این تصاویر به نظر نمیرسد صفحه نمایش نسبت به مدل های قبلی از نظر اندازه تغییر چندانی کرده باشد. گفته میشد سونی در اکسپریا Z4 از صفحه نمایش 5.5 اینچی استفاده میکند که این تصاویر بیانگر چنین اندازه ای نیست. البته هنوز این تصویر را نمیتوانیم به صورت 100% منتسب به اکسپریا Z4 بدانیم. هرچند که منتشر کننده این تصاویر آنها را متعلق به پرچمدار آینده سونی میداند اما ممکن است این تصاویر متعلق به یکی دیگر از اسمارت فون های سونی و یا متعلق به دستگاهی که هرگز به مرحله معرفی و عرضه نرسیده باشد.

اما به فرض صحت شکی نیست که این آخرین تصاویر درز کرده از اکسپریا Z4 نخواهد بود و همچنان در روزهای آینده نیز شاهد چنین اخباری خواهیم بود.با وجود تلاش های سونی مبنی بر قوانین سفت و سخت جدید برای جلوگیری از انتشار زودرس اطلاعات محصولات،اما همچنان میبینیم که انتشار اطلاعات پرچمداران آینده گوشی های اکسپریا خبر ساز میشود.در ادامه میتوانید تصاویر درز کرده از تاچ ال سی دی اکسپریا Z4 را مشاهده کنید.

1 2 3 4