h.ear-go-1

به جرأت میتوان گفت سونی در بخش لوازم جانبی هوشمند و کاربردی سابقه بسیار درخشانی دارد. بلندگویِ بی سیم و قابل حمل H.ear Go HG1 سونی نیز یکی از لوازمی است که هر فرد را برایِ خرید وسوسه میکند! همانطور که گفتیم، این بلندگو بی سیم است و از طریق بلوتوث و NFC قابلیت اتصال به گجت هایِ هوشمند را دارد.

البته از طریق کابل 3.5 میلیمتری نیز قادر به برقرای ارتباط با این بلنگو هستید. شما با استفاده از این بلندگو میتوانید هر نوع داده صوتی که بر روی اسمارت فون هوشمندتان دارید را با وضوح و کیفیت فراگیر در هر مکانی پخش کنید. کلیدهای روی این دستگاه شامل دکمه پاور، دکمه هایِ کم و زیاد صدا، دکمه صدایِ بَم اضافی و گزینه ای برایِ پاسخگویی به تماس هایِ دریافتی است.

اما ویژگی بارز این بلندگویِ قابل حمل، پشتیبانی از صدایِ بسیار با کیفیت Hi-Res میباشد، که توانِ خروجی 24 وات را برایِ بلندگویِ مذکور رقم میزند. این ابزار قابل حمل از آخرین تکنولوژی هایِ صدایِ فراگیر سونی، من جمله S-Master HX، DSEE HX و Clear Audio Plus در کنار Extra Bass بهره میبرد.

این ابزار قابل حمل در واقع شامل 4 بلندگویِ بسیار با کیفیت ( 2 اسپیکر عادی و 2 اسپیکر برایِ ایجاد صدایِ بَم ) میباشد و میتواند از طریق نرم افزار SongPal با اَبزارهایِ صوتی و تصویری سونی به خوبی همگام شود. همچنین، سونی اذعان میکند که با یک بار شارژ کامل، این بلندگویِ قابل حمل توانایی 12 ساعت پخش مداوم صوت با بالاترین کیفیت ممکن را داراست.

استفاده از این دستگاه برای زمانی که میخواهید در یک محیط نسبتا بزرگ و عمومی مانند پارک، محوطه منزل یا استخر فعالیت کنید بسیار لذت بخش است، زیرا به خوبی میتوانید موسیقی دلخواهتان را با صدایی رسا گوش دهید و همزمان از فعالیت خود لذت ببرید. گفتنی است، این دستگاه در رنگ هایِ مختلف و با قیمت تقریبی 180 دلار از ماه آینده میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ تصاویر بسیار زیبایِ شکار شده از بلندگویِ بی سیم و قابل حمل H.ear Go HG1 دعوت کنیم…

h.ear-go-2

h.ear-go-3

h.ear-go-4

h.ear-go-5

h.ear-go-6

h.ear-go-7

h.ear-go-8

h.ear-go-9

h.ear-go-10

h.ear-go-11

h.ear-go-12

h.ear-go-13

h.ear-go-14

h.ear-go-15

h.ear-go-16

h.ear-go-17

h.ear-go-18

h.ear-go-19

h.ear-go-20

h.ear-go-22

h.ear-go-23

h.ear-go-24

h.ear-go-25

h.ear-go-26

h.ear-go-27

h.ear-go-28

h.ear-go-29

h.ear-go-30