اکسپریا XZ Premium مدتی است که در دسترس اصحاب رسانه در دنیا قرار گرفته است و در برخی از کشورهایِ جهان عرضه این گوشی هوشمند شروع شده است. تا مدتی دیگر این گوشی هوشمند در ایران نیز عرضه خواهد شد و عاشقان این گوشی تا پایان خُرداد میتوانند آخرین شاهکار سونی موبایل را در دست بگیرند.

سونی پس از معرفی گوشی اکسپریا XZ Premium یک رنگ جدید از این گوشی را قبل از عرضه جهانی معرفی کرد. رنگ صورتی سومین رنگ گوشی اکسپریا XZ Premium است، که مدتی است معرفی شده است. اما در کمال تعجب، سونی رنگ چهارم بسیار خاصی را نیز برایِ گوشی اکسپریا XZ Premium در نظر گرفته است، که چند روز پیش تصاویرش را برایِ شما گذاشتیم.

بدیهی است که رنگ صورتی و قرمز اکسپریا XZ Premium تنها برایِ برخی بازارهایِ جهانی در دسترس خواهند بود و هیچگاه پایشان به ایران نخواهد رسید. حتی شاید در جهان نیز تنها چند کشور شاهد این نسخه هایِ محدود باشند. علی ایحال این موضوع برایِ کاربران نیز زیاد مهم نیست، چون رنگ هایِ اصلی گوشی اکسپریا XZ Premium برایِ کاربران سراسر دنیا جذاب هستند، نه رنگ هایِ خاص.

تا به امروز تصاویری از هر دو رنگ اصلی گوشی اکسپریا XZ Premium را برایِ شما به اشتراک گذاشتیم، اما اینبار میخواهیم از زاویه دیگری تصاویر بسیار زیبایِ آخرین شاهکار سونی را مشاهده کنیم. یکی از رسانه هایِ شرق آسیا توانسته است به رنگ آبی اقیانوسی (مشکی) گوشی اکسپریا XZ Premium دست یابد و تصاویری جذاب از آن تهیه کند؛ اما نه تصاویری که سابقاً دیده ایم، بلکه با حال و هوایی دیگر.

این تصاویر در واقع به نوعی جعبه گشایی نسخه آبی اقیانوسی گوشی اکسپریا XZ Premium میباشد. در این تصاویر میتوانید شارژر دستگاه، کابل شارژ و مراحل تنظیمات اولیه گوشی هوشمند اکسپریا XZ Premium را مشاهده کنید. این تصاویر در کشور ویتنام و از نسخه مخصوص عرضه شده در این کشور تهیه شده است. در ادامه با ما با این تصاویر بسیار زیبا و جذاب همراه باشید…