Xperia-Z1s_L39t_4

به احتمال فراوان اکسپریا Z1s به عنوان مدل کوچکتر اکسپریا Z1 گوشی آینده سونی خواهد بود که معرفی میشود. احتمالا این اسمارت فون 4.3 اینچی با کد L39t (در مقابل L39h اکسپریا Z1) در نمایشگاه Ces 2014 رسما رونمایی خواهد شد. مهمترین وجه تمایز این گوشی با برادر بزرگتر خود اکسپریا زد وان در اندازه آن است. هر چند که میان آنها چند اختلاف جزئی دیگر نیز به چشم میخورد.

در این مدل جک هدفون در بالا و وسط قرار گرفته است. این در حالی است که محل قرار گیری جک هدفون در اکسپریا زد وان گوشه سمت چپ بوده است. دوربین ثانویه نیز در اینجا در سمت چپ قرار گرفته که در اکسپریا زد وان این دوربین در سمت راست تعبیه شده بود. قسمت راست بدنه این گوشی تقریبا مشابه اکسپریا زد وان است اما در قسمت چپ بدنه تفاوت هایی به چشم میخورد و فقط یک درپوش مشاهده میشود. به نظر میرسد در این گوشی هر دو پورت میکرو USB و کارت حافظه در یک قسمت جاسازی شده اند. و یا اینکه اصلا محل اسلاید کارت حافظه برای این گوشی در نظر گرفته نشده و احتمالا این مدل از حافظه داخلی 32 گیگابایتی و یا مدلهای دیگر بهره میبرد.

Xperia-Z1s_L39t_1

Xperia-Z1s_L39t_3 Xperia-Z1s_L39t_2
در تصاویر منتشر شده هیچ عکسی از قسمت پشت گوشی مشاهده نمیشود. پس ما در اینجا نمیتوانیم نظر قطعی در مورد سنسور دوربین این اسمارت فون را ارائه دهیم.
Xperia-Z1s_L39t_4

در روی باتری این گوشی نیز تاریخ 13W42 حک شده که نشان میدهد این مدل در نیمه های ماه اکتبر تولید شده است. با تمامی این شواهد میتوانیم نمایشگاه Ces 2014 را محتمل ترین زمان و مکان برای معرفی این مدل در نظر بگیریم.