به نظر میرسد، معرفی سه گوشی هوشمند از سونی در آینده ای نزدیک قطعی خواهد بود. چرا که هر روز تصاویر و اطلاعات جدیدی به ما میرسد که نشان میدهد، فاصله معرفی ما تا گوشی های جدید چندان زیاد نیست. پس از این که امروز، دو تصویر از گوشی اکسپریا XA2 Ultra با دوربین سلفی دوگانه افشا شده بود، هم اکنون چند تصویر به دست ما رسیده که مربوط به قاب گوشی های اکسپریا XA2 و اکسپریا L2 است.

این تصاویر وجود سنسور اثر انگشت در هر دو دستگاه را تایید میکند. در حالی که سونی تا اواخر سال 2017 هیچ تصمیمی برای عرضه گوشی های میان رده با سنسور اثر انگشت نداشت، اکسپریا XA1 Plus این طلسم را شکست و اولین اسمارت فون میان رده سونی با سنسور اثر انگشت لقب گرفت. حال که فقط چند ماه از آن اتفاق گذشته، به نظر میرسد نه تنها میان رده های جدید سونی، بلکه گوشی های ارزان قیمت سری L نیز به سنسور اثر انگشت مجهز خواهند شد.

این تصاویر نشان میدهد، زبان طراحی در گوشی های میان رده سال 2018 سونی تغییر چندانی با سال 2017 نداشته و فقط سنسور اثر انگشت است که به پشت بدنه منتقل شده است. احتمال معرفی سه گوشی اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 در نمایشگاه CES 2018 که هفته آینده برگزار میشود کم نیست. با این حال باید منتظر باشیم تا خبرهای موثق تر و مطمئن تری از گوشی های آینده سونی بدست بیاوریم.

تصاویر قاب اکسپریا L2

تصاویر قاب اکسپریا XA2