z5_crom_beauty_7

درباره خانواده Z5 سونی بسیار سخن گفته ایم. از کوچکترین عضو این خانواده گرفته تا ارشدترین عضو آن. سونی در سری جدید محصولات پرچمدار خود دست به کار بزرگی زد. این شرکت ژاپنی که در سال 2014 اولین پرچمدار مینی دنیا را با نام اکسپریا Z1 Compact معرفی کرده بود، روند معرفی پرچمدار کوچکتر خود را در شماره هایِ فرد تا به امروز و تا اکسپریا Z5 Compact ادامه داده است.

اما داستان از جایی جالب شد که پیش از معرفی خانواده Z5 سونی، خبرها و شایعاتی پیرامون یک نسخه بزگتر از پرچمدار جدید سونی به گوش رسید. شاید در آن زمان تصور اینکه سونی چگونه میخواهد یک نمونه اعلاء از پرچمدار خود را ارائه دهد برای بسیاری دشوار بود، اما پس از اتمام کنفرانس سونی در نمایشگاه IFA امسال، همه شگفت زده شدند، حتی آنهایی که تا پیش از این از منتقدان درجه یک این شرکت اصیل ژاپنی بودند.

اگر بخواهیم صفحه نمایش خارق العاده این محصول برتر را کنار بگذاریم، یک ویژگی این گوشی هوشمند را از دیگر اعضایِ خانواده Z5 سونی متمایز میکند و آن چیزی نیست جز رنگ کروم این گوشی هوشمند. حتماً بعد از معرفی این گوشی هوشمند و در خلال مباحث مختلفی که در بخش نظرات سایت هایِ داخلی و خارجی پیرامون گوشی اکسپریا Z5 مطرح شده است به ابراز علاقه جمع کثیری از طرفداران این محصول برخورد کرده اید.

هر روز گزارش هایی که از نقاط مختلف دنیا به دست ما میرسد نشان از این دارد که تقاضا برای رنگ کروم گوشی اکسپریا Z5 Premium سونی بسیار بالاست، تا جایی که سونی موبایل مجبور شده است خط تولید این گوشی را بیشتر بر رویِ رنگ کروم متمرکز کند. خبرها حاکی از این هستند که سونی با قدرت تمام در حال تولید با کیفیت ترین محصول خود تا به امروز میباشد و در تلاش است تا محصولات برتر خود را به دست برترین ها برساند.

از هر چه اما بگذریم، سخن دوست خوش تر است. دلیل اصلی تدوین و انتشار این خبر در واقع از جایی شروع شد که به دسته ای از عکسهایِ گرفته شده توسط یکی از اصحاب رسانه ویتنامی برخورد کردیم. این تصاویر زیبا بهانه ای به دست ما داد تا این خبر را برای شما آماده کرده و این تصاویر زیبا را با شما به اشتراک بگذاریم.

گفتنی است که گوشی اکسپریا Z5 Premium از امروز در کشور ویتنام در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است و خبرهایِ به دست رسیده حاکی از استقبال بینظیر مردم ویتنام از رنگ کروم این گوشی حکایت دارند. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تصاویر چشم نوازی از آخرین شاهکار سرزمین آفتاب دعوت کنیم…

z5_crom_beauty_1

z5_crom_beauty_2

z5_crom_beauty_3

z5_crom_beauty_4

z5_crom_beauty_5

z5_crom_beauty_6

z5_crom_beauty_8

z5_crom_beauty_9

z5_crom_beauty_10

z5_crom_beauty_11