c_5_ultra_unbox_9
جذاب، باشکوه، متفاوت! اینها صفاتی است که به جرات میتوان به جدیدترین فبلت سونی یعنی اکسپریا C5 Ultra اختصاص داد. فبلتی میان رده با مشخصات عالی و طراحی چشم نواز که تماشای تصاویر آن قطعا نظرات علاقه مندان به گوشی های هوشمند با صفحه نمایش بزرگ را به خود جلب می کند.

همانطور که میدانید دنیای اسمارتفون ها تا جایی پیش رفته است که اکنون صفحه نمایش نسخه کامپکت بسیاری از پرچمدارانِ برندهای مختلف، سایزی بین 4 تا 4.5 اینچ دارند این در حالی است که زمانی نه چندان دور صفحه نمایش هایی با سایز 4.5 یا 5 اینچ بسیار بزرگ و بعضا نامتعارف به شمار میرفتند.

با این تغییر سلیقه، اسماتفون هایی تولید شدند که سایزی بین یک گوشی و تبلت را به خود اختصاص دادند و نام جدیدی را با عنوان “فبلت” با خود یدک کشیدند. از این رو تمامی شرکت ها همیشه در کنار تولید گوشی ها و تبلت ها، مدلی را نیز با عنوان فبلت تولید و روانه بازار می کنند. سونی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و پس از تولید اولین فبلت با نام اکسپریا Z Ultra در سال 2013 که در زمان خود بسیار موفق نیز عمل کرده بود، همچنان به تولید این مدل ها ادامه میدهد.

اکسپریا C5 Ultra یکی از جدیدترین محصولات سونی موبایل در رده فبلت هاست. فبلتی که با مشخصات عالی و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای که دارد طرفداران زیادی را از زمان معرفی تا به امروز به خود جلب کرده است. طرفدارانی که یکی از دغدغه هایشان گرفتن عکسهای سلفی بوده و هست نیز اکنون حتی با وجود فبلتی با سایز و اندازه 6 اینچی، هیچ محدودیتی نخواهند داشت و بوسیله یک دوربین سلفی 13 مگاپیکسلی به همراه فلش LED قادر به ثبت تصاویری باکیفیت خواهند بود.

سخن را کوتاه میکنیم و شما را دعوت میکنیم به تماشای تصاویری زیبا از آنباکسیتگ اکسپریا C5 Ultra در رنگ سفید. نظر شما در مورد طراحی این فبلت چیست؟!
c_5_ultra_unbox_1

c_5_ultra_unbox_2

c_5_ultra_unbox_3

c_5_ultra_unbox_4

c_5_ultra_unbox_5

c_5_ultra_unbox_6

c_5_ultra_unbox_7

c_5_ultra_unbox_8

c_5_ultra_unbox_9

c_5_ultra_unbox_10

c_5_ultra_unbox_11

c_5_ultra_unbox_12

c_5_ultra_unbox_13

c_5_ultra_unbox_14

c_5_ultra_unbox_15

c_5_ultra_unbox_16

c_5_ultra_unbox_17