trentay_z5_51
با معرفی عضو جدیدی از خانواده Z5 اکسپریا با عنوان Z5 Premium، شاید برای اولین بار بود که بیشترین توجهات به سمت آن معطوف شد. در نسل های گذشته، با وجود معرفی نسخه کامپکت و یا تبلت، همیشه این عضو اصلی که در واقع بدون پسوند و پیشوند در نام گذاری آن بود، مورد توجه کاربران قرار میگرفت، مانند اکسپریا Z1، اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 !

از این رو در مطالب اخیر سایت ما نیز کمتر تصاویری از اکسپریا Z5 نسبت به نسخه Premium گذاشه شد و حالا در این مطلب سعی داریم با ارائه تصاویری جدید و زیبا از اکسپریا Z5 در سه رنگ مختلف، کمی از این تبعیض را جبران کنیم!

همانطور که میدانید اکسپریا Z5 عضو اصلی از خانواده سری Z5 است و نام گذاری دو مدل دیگر از این خانواده نیز نشات گرفته از همین نام است. این گوشی به جز در سایز و اندازه صفحه نمایش تفاوت چندانی با دو عضو دیگر ندارد. میتوان گفت تنها تفاوت اصلی Z5 میزان حافظه رم بیشتر نسبت به Z5 Compact و رزولوشن پایین تر صفحه نمایش نسبت به نسخه Premium است. البته این به این معنی نیست که اکسپریا Z5 رزولوشن پایینی را در بخش صفحه نمایش ارائه میدهد، در واقع برعکس؛ این اکسپریا Z5 Premium است که رزولوشن خیره کننده ای را برای اولین بار در گوشی های هوشمند اندرویدی به نمایش میگذارد.

یکی دیگر از تفاوت های Z5 در ظاهر بیرونی این دستگاه نهفته است. در واقع روکش شیشه ای پشت این دستگاه یک روکش مات است که باعث میشود کمترین لک و اثر انگشت را از خود به نمایش بگذارد و این کاملا یک مزیت محسوب میشود. در ضمن به دلیل مات بودن روکش شیشه ای پشت دستگاه، رنگ های عرضه شده برای این گوشی نیز کمی متفاوت است و البته همچنان جذابیت خاص خود را دارد.
این گوشی قرار است در چهار رنگ نوک مدادی، سفید، طلایی و سبز عرضه شود. اکنون ما تصاویری زیبا و با کیفیت از سه رنگ این محصول را به نمایش گذاشته ایم که در ادامه میتوانید آن ها را تماشا کنید و پس از دیدن تمامی عکس ها، مثل همیشه نظر خودتان را با ما درمیان بگذارید.

trentay_z5_151

trentay_z5_41

trentay_z5_141

trentay_z5_31

trentay_z5_21

trentay_z5_61

trentay_z5_71

trentay_z5_81

trentay_z5_91

trentay_z5_101

trentay_z5_121

trentay_z5_18

trentay_z5_19