29_Xperia_Z3_+

بالأخره سناریویِ طولانی معرفی پرچمدار جدید سونی با معرفی نسخه جهانی گوشی اکسپریا +Z3 به پایان رسید. سونی پس از کش و قوس هایِ فراوان، سرانجام ساعاتی پیش رسماً از پرچمدار جدید نیمه اول سال 2015 خود رونمایی کرد، تا خیال طرفداران این شرکت کهنه کار و نام آشنایِ ژاپنی راحت شود.

چندی قبل و پس از معرفی نسخه ژاپنی گوشی اکسپریا Z4 اشاره کرده بودیم که شاید پرچمدار جدید معرفی شده بروزرسانی هایِ آنچنانی در بخش هایِ سخت افزاری و تغییرات ظاهری آنچنانی با خود به همراه نداشته باشد، اما هر چه بیشتر به سویِ تکامل سری گوشی هایِ Z سونی قدم برداشته است.

خانواده Z سونی را شاید بتوان یکی از بزرگترین و محبوب ترین خانواده هایِ گوشی هایِ هوشمند تاریخ سونی دانست. این سری که با گوشی نام آشنایِ Z به جهانیان معرفی شد، در نسخه هایِ جدیدتر خود روز به روز با تکامل محسوسی همراه شد، تا امروز شاهد آخرین شاهکار مهندسی سونی موبایل باشیم.

سونی اکسپریا +Z3 را شاید بتوان بی نقص ترین محصول سونی موبایل تا به امروز دانست. بی راه نیست اگر لقب زیباترین و جذاب ترین محصول سونی را نیز از آنِ این گوشی هوشمند بدانیم. همانطور که اشاره شد، شاید نسل جدید پرچمدار سونی از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با نسل قبل خود نداشته باشد، اما مطمئناً در ویژگی هایِ ذاتی تفاوت هایی بین نسل قدیم و جدید پرچمدار سونی قابل مشاهده است.

اکسپریا +Z3 دارایِ قطر کمتری نسبت به نسل قبل پرچمداران سونی است و از طرفی وزنی کمتر نسبت به پرچمدار سال گذشته سونی دارد، که همین موضوع باعث خوش دست تر شدن دستگاه میشود و به کاربر تجربه بهتری را در کار کردن با دستگاه منتقل میکند. همچنین نمیتوان از فریم کروم جدید دورِ دستگاه به همین سادگی گذشت! شاید یکی از اساسی ترین تغییرات ظاهری گوشی اکسپریا +Z3 نسبت به نسل قبل را بتوان همین فریم کروم دور دستگاه دانست، که زیبایی خاصی به این دستگاه بخشیده است.

علاوه بر همه اینها، نباید از ارتقایِ حافظه داخلی گوشی از 16 به 32 گیگابایت و ارتقایِ چیپست از اسنپدراگون 801 به آخرین دستاورد کوآلکام، سیستم رویِ چیپ اسنپدراگون 810 غافل شد. و در نهایت، شاید بتوان به تغییری بسیار ساده، اما مهم اشاره کرد. حذف درپوش پورت USB و انتقال این پورت به پایین ترین قسمت دستگاه هم جلوه زیبایی به گوشی اکسپریا +Z3 بخشیده است و هم خیال کاربران را از بابت شل شدن و اُفتادن درپوش مذکور راحت کرده است.

در مجموع، باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم که سونی موبایل در اندیشه ای بزرگ برای آینده گوشی هایِ هوشمند خود میباشد؛ چه اینکه شاید سونی قصد داشته باشد با فاصله ای معقول، دست به معرفی یک پرچمدار شایسته و قدرتمند با طراحی متفاوت و سخت افزاری قدرتمند بزند. در مجموع، زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد.

 

در پایان شما همراهان همیشگی را به تماشایِ تصاویری زیبا از آخرین دستاورد سونی دعوت میکنیم …

[ نکته : برای تماشایِ تصاویر در سایز اصلی، بر رویِ آنها کلیک کنید ]

26_Xperia_Z3_+_Group

17_Xperia_Z3_+_Black_Group

18_Xperia_Z3_+_Black_Front

19_Xperia_Z3_+_Black_Back

20_Xperia_Z3_+_Black_Side

21_Xperia_Z3_+_Blue_Group

22_Xperia_Z3_+_Blue_Back

23_Xperia_Z3_+_Blue_Back

24_Xperia_Z3_+_Blue_Side

25_Xperia_Z3_+_White_Group

01_Xperia_Z3_+_Copper_Group

02_Xperia_Z3_+_Copper_Front

03_Xperia_Z3_+_Copper_Back

04_Xperia_Z3_+_Copper_Flat

05_Xperia_Z3_+_Copper_Side

06_Xperia_Z3_+_Copper_Side

07_Xperia_Z3_+_Copper_Side

08_Xperia_Z3_+_Copper_08

09_Xperia_Z3_+_Copper_Back

10_Xperia_Z3_+_Copper_Waterproof

11_Xperia_Z3_+_Copper_Power

12_Xperia_Z3_+_Copper_Camera

13_Xperia_Z3_+_Copper_Camera

14_Xperia_Z3_+_Copper_SmartWatch

15_Xperia_Z3_+_Copper

16_Xperia_Z3_+_Copper_Headphones

27_Xperia_Z3_+

28_Xperia_Z3_+

30_Xperia_Z3_+

31_Xperia_Z3_+

32_Xperia_Z3_+

33_Xperia_Z3_+

34_Xperia_Z3_+

 

Sony Mobile