ps4_logo_close

اگر به خاطر داشته باشید، حدود 1 ماه پیش اعلام کردیم که احتمالاً سونی علاوه بر کنسول PS4 Neo، یک نسخه جمع جور از کنسول محبوب خود با نام PS4 Slim را نیز در دست طراحی دارد؛ دقیقاً چیزی شبیه به نسخه جمع و جور کنسول XBX1 با نام XBOX One S.

اما حالا شایعات و گمانه زنی ها تا حد بسیار زیادی رنگ و بویِ واقعیت به خود گرفته است و امروز در یک شوک خبری بزرگ، تصاویری واقعی از کنسول PS4 Slim سونی به بیرون درز کرده است! ساعاتی پیش یکی از سایت هایِ بزرگ فناوری تصاویری از نسخه جمع و جور و کوچکتر کنسول PS4 سونی با نام PS4 Slim را منتشر کرد، تا همه به وجود چنین کنسولی ایمان بیاوریم!

این تصاویر توسط یکی از اعضایِ داخلی سونی گرفته شده است و به نظر بسیار واقعی میرسد. شخص مذکور که اسمش هنوز فاش نشده، تمامی اَبعاد این کنسول را مورد بررسی قرار داده است و از جعبه این کنسول گرفته تا مقایسه آن با کنسول PS4 را به روایت تصویر برایِ جهانیان مخابره کرده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده خواهید کرد، کنسول PS4 Slim در مقایسه با نسخه اصلی کنسول محبوب PS4 بسیار جمع و جورتر میباشد. در برخی از اَبعاد این کنسول شباهت زیادی به نسخه اصلی دارد، اما سونی سعی کرده است حدأکثر تلاش خود را برایِ کوچکتر کردن این کنسول انجام دهد. همچنین، به جز تصاویر درز کرده، هیچگونه خبری پیرامون مشخصات سخت افزاری کنسول مذکور در دست نمیباشد.

به نظر میرسد سونی در حال کار کردن بر رویِ نسخه Slim کنسول محبوب PS4 در کنار کنسول ارتقا یافتۀ PS4 Neo میباشد؛ دقیقاً همانند کاری که مایکروسافت درباره کنسول XBX1 انجام داده است. مایکروسافت در آخرین کنفرانس خبری خود در E3 2016 از دو کنسول با نام هایِ XBOX Scorpio و XBOX One S پرده برداشت، که به ترتیب نسخه ارتقا یافته و نسخه Slim کنسول XBX1 این کمپانی میباشند.

همانطور که در جریان هستید، سونی مراسم ویژه ای را برایِ روز 7 سپتامبر 2016 میلادی ( 17 شهریور ) تدارک دیده است و در آن مراسم احتمالاً PS4 Neo یا PS4 Slim یا هر دو کنسول با هم معرفی خواهند شد. در مجموع، نمیتوان باز هم با قطعیت درباره آینده سخن گفت، چون هنوز هیچ چیز به صورت رسمی مورد تأیید سونی قرار نگرفته است. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ اولین تصاویر از کنسول PS4 Slim دعوت کنیم…

ps4-slim-1

ps4-slim-2

original7

original1

ps4-slim-3

original00

ps4-slim-5

ps4-slim-4

ps4-slim-6

ps4-slim-101

original20

original30

original40

original50

original60

ps4-slim-11

منبع: