تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد

2
۳۸,۴۲۷

تنها سه روز دیگر تا رونمایی از محصولات جدید پرچمداران هواوی تحت برند میت زمان باقیست اما امروز می توانید به لطف افشاگر معروف evleaks تصاویر لو رفته از این گوشی ها را مشاهده کنید. این اولین بار نیست که تصاویر گوشی های شرکت هواوی پیش از رونمایی لو می رود اما نسخه ویژه پورش دیزاین یک محصول متفاوت محسوب می شود.

تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد

بگذارید با هواوی میت 30Pro شروع کنیم. در نمای پشتی این گوشی چهار دوربین قدرتمند بر روی یک محور دایره ای قرار گرفته اند. فلاش LED به همراه سنسور سه بعدی سنجش عمق ToF در کنار گوشی قرار گرفته است و بر روی صفحه نمایش گوشی شاهد استفاده از یک بریدگی با اندازه متوسط هستیم که میزبان یک سخت افزار جدید برای اسکن سه بعدی چهره است. به شخصه خیلی مشتاقیم تا بدانیم که زبان طراحی جدید شرکت هواوی که نامش waterfall است دقیقا به چه معناست. به نظر می رسد که در این طراحی حاشیه لبه های گوشی به طور کامل محو شده اند اما این خمیدگی 90 درجه مطمئنا باعث کج و معوج شدن تصاویر نیز می شود.

تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد

در گوشی هواوی میت 30 نیز همچنان شاهد استفاده از بریدگی بر روی صفحه نمایش هستیم که این بار کوچک تر شده است و به نظر می رسد که درون آن دو دوربین برای عکاسی سلفی تعبیه شده است. هنوز مشخص نیست که لنز دوم برای سنسور سه بعدی یا سنج عمق در این گوشی به کار رفته است یا خیر. صفحه نمایش اما در این گوشی کاملا تخت بوده و حاشیه ها تا حد امکان کم شده اند. بر روی بدنه پشتی نیز چیدمان دوربین ها به شکل نسخه Pro می باشند اما شایعات می گویند که در این گوشی سنسور سه بعدی تشخیص عمق حذف شده است.

تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد

در گوشی هواوی میت 30 لایت زبان طراحی به طور کامل متفاوت از دو مدل قبلی بوده و صفحه نمایش گوشی میزبان یک حفره کوچک در سمت چپ بوده و همچنین چینش دوربین های بدنه پشتی به شکل مربعی می باشد. این گوشی دقیقا همان طراحی هواوی نوا 5i Pro را داشته که ویژه فروش در کشور چین می باشد.

ما بهترین تصویر را برای انتهای مطلب نگاه داشته ایم. گوشی هواوی میت 30 نسخه پورش دیزاین. این گوشی از همان طراحی سال گذشته بهره می برد (هواوی میت 20 پورش دیزاین). جنس بدنه پشتی دستگاه از چرم دست ساز به همراه خطوطی مخصوص بوده اما امسال در این گوشی چینش دوربین ها مربع ای و چهارگانه می باشد. دوست داریم بدانیم که برای این گوشی قاب های محافظ به چه شکلی ساخته می شود و سوال اینجاست که آیا جک 3.5 میلی متری هدفون در بالای گوشی قرار گرفته است یا خیر؟

تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد

مسئله مهم اینجاست که به احتمال زیاد هیچکس توانایی خرید نسخه پورش دیزاین هواوی میت 30 را نخواهد داشت! چرا که سال گذشته قیمت مدل قبلی این گوشی از 1700 یورو به بالا شروع می شد. اما در مورد سه گوشی دیگر هیچگونه اشاره ای به قیمت آنها نشده است. البته باید این مورد را در نظر داشته باشید که گوشی های جدید شرکت هواوی دیگر به خدمات Google Play Service دسترسی نخواهند داشت. شرکت هواوی در مراسمی که در روز پنجشنبه (19 سپتامبر) در نظر گرفته است، از این چهار مدل گوشی رونمایی خواهد کرد.

تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد تصاویر جدیدی از گوشی های هواوی میت 30، میت 30Pro و نسخه پورش دیزاین افشا شد

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here