6

این روزها شایعات زیادی در مورد پرچمدار بعدی سونی یعنی اکسپریا Z5 مطرح میشود، شایعاتی که شاید برخی از آنها به حقیقت بپیوندد. اما تمامی این حرف و حدیث ها به احتمال زیاد در کنفرانس IFA برلین به اتمام خواهد رسید و ما شاهد پرچمدار جدید سونی به طور رسمی خواهیم بود.

اما در حال حاضر تصاویری به همراه یک ویدیو از طراح معروف”جرمین اسمیت” منتشر شده است که نشان از رنگ های بسیار زیبا و متنوع در پرچمدار بعدی سونی دارد. زبان طراحی همانطور که انتظار میرفت کماکان مانند گذشته اما با کمی تغییر در اندازه حاشیه صفحه نمایش همراه است. اندازه بلندگوهای گوشی نیز کمی افزایش داشته است. اما بزرگترین تغییر همانطور که انتظار میرفت بیضی شکل شدن دکمه پاور گوشی است که دلیل آن به خاطر وجود سنسور اثر انگشت در این قسمت است. منبع اطلاعاتی همچنین از سایز 5.5 اینچی صفحه نمایش سخن میگوید که اگر اینگونه باشد اکسپریا Z5، قطعا از یک باتری با ظرفیت بالاتری نیز برخوردارخواهد بود.

اما نکته جالبی که تقریبا دور از از ذهن به نظر میرسد؛ طبق گفته های این منبع خبری، اکسپریا Z5 از یک دوربین 27 مگاپیکسلی اصلی و یک دوربین 21 مگاپیکسلی در جلو بهره میبرد که به نظر کمی اغراق آمیز است. در نهایت باید گفت اکسپریا Z5 هر چند با شباهت بسیار زیاد با نسل های قبلی خود اما دارای تغییراتی است که قطعا برای کاربران جذاب خواهد بود! در ادامه میتوانید تصاویر زیبا از رندرهای اکسپریا Z5 را مشاهده نمایید.

1

2

3

4

5

6

همچنین یک ویدئوی کوتاه نیز با همین موضوع در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا برای شما قابل مشاهده است. از شما دعوت میکنیم این ویدئوی کوتاه را تماشا کنید.