1

سونی را شاید بتوان یکه تاز طراحی صنعتی در بین شرکت هایِ تولیدکننده گوشی های هوشمند در دنیا دانست. آخرین شاهکار طراحی این شرکت، گوشی هوشمند اکسپریا +Z3 است که از بدو معرفی تا به امروز مورد ستایش محافل بسیاری قرار گرفته است.

این گوشی هوشمند که به راستی ادامه دهندۀ راهِ خانواده بزرگ و محبوب Z3 است، توجه همگان را به خود جلب کرده است. اما بیشتر این توجهات در سرزمین آفتاب، خواستگاه این گوشی هوشمند، کشور ژاپن است. سایت هایِ خبری دنیا به ترتیب در حال بررسی این گوشی هوشمند خوش ساخت هستند.

در این بین نیز برخی از طرفداران خوش ذوق محصولات سونی، از این شاهکار تصاویری خیره کننده ای تهیه و در سطح وب برای همگان عرضه میکنند. یکی از این سایت هایِ خوش ذوق، وبسایت فعال و نام آشنایِ Digi-Wo است، که همیشه در انتشار تصاویر آخرین پرچمداران سونی بسیار سریع عمل میکند.

امروز متخصصین سایت Digi-Wo سراغ 2 رنگ بسیار جذاب و پرطرفدار از آخرین پرچمدار سونی رفته اند و تصاویر خیره کننده ای از رنگ سفید و فیروزه ای آخرین شاهکار مهندسی سونی برای ما شکار کرده اند. اگر شما نیز به این گوشی هوشمند خوش ساخت و قدرتمند علاقه دارید، با تصاویر جدید اکسپریا +Z3 با ما همراه باشید …

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

Digi-Wo