signature1

گویا روند درز پیدا کردن تصاویر مجموعه محصولات صوتی سونی همچنان ادامه دارد. در ادامه سناریویِ درز پیدا کردن تصاویر مجموعه خارق العاده صوتی سونی، دقایقی قبل تصاویر رسمی واکمن جدید سونی در کنار تقویت کننده جدید واکمن و هدفون حرفه ای سری واکمن قبل از کنفرانس مطبوعاتی سونی به بیرون درز کرده است.

ظهر دیروز و در خبر مربوط به لو رفتن تصاویر و اطلاعات مجموعه محصولات صوتی جدید سونی، خبر از معرفی یک واکمن جدید به همراه تقویت کننده ای بسیار حرفه ای و یک هدفون حرفه ای در کنار آنها دادیم. گفتیم سونی در نظر دارد در کنفرانس اختصاصی خود از این محصولات پرده بردارد و روز 2 سپتامبر نیز مراسمی اختصاصی در شهر پکن برایِ معرفی محصولات سری واکمن خود برپا خواهد کرد.

حال تصاویر رسمی این 3 محصول پیش از آغاز کنفرانس سونی به بیرون درز کرده است و نام دقیق آنها نیز برایِ ما روشن شده است. بر اساس اطلاعات منبع خبری ما، واکمن جدید سونی NW-WM1Z نام خواهد داشت؛ تقویت کننده جدید و منحصر به فرد واکمن TA-ZH1ES؛ و هدفون حرفه ای سری واکمن نیز MDR-Z1R نام خواهد داشت.

همانطور که اشاره شد، این تجهیزات حرفه ای قیمت بسیار بالایی خواهند داشت. واکمن جدید سونی به تنهایی چیزی حدود 2.000 تا 3.000 دلار قیمت خواهد داشت و هدفون حرفه ای این مجموعه نیز حدود 3.000 دلار آمریکا قیمت گذاری خواهد شد. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ تصاویر رسمی محصولات جدید سری واکمن سونی دعوت کنیم…

signature2

signature3

signature4

signature_5

signature_6

signature_7

منبع: