original

همیشه طرفداران دیگر شرکت ها، از دوربین های سونی نکات منفی زیادی را بیان می کنند و آن ها را مورد انتقاد قرار می دهند. اما با این عکس ها ما جواب این منتقدان را می دهیم و یادی هم به گوشی های گذشته ی سونی می کنیم. آقای ” ناجرا” منتشر 20 کتاب معروف و محبوب کاستاریکایی در دانشگاه آکسفورد انگلستان که در شبکه ی BBC و حتی National Geographic هم کار های زیبایی منتشر کرده، کتابی جدیدی را در مورد عکس هایی که خود گرفته منتشر کرده است.

 

او در این کتاب از اکسپریا S که نسخه ی اندروید 4.1.2 بر روی آن اجرا بوده استفاده کرده و از مناطق زیبای این کشور عکس های زیباتر گرفته و نشان داده که گوشی های نسبتا قدیمی سونی هم چه کیفیتی را از خود به نمایش می گذارند.

 

اگر شما به عکس برداری با گوشی های سونی علاقه مند هستید و یا به کیفیت عکس های گرفته شده توسط لنزهای این اسمارتفون ها شک دارید پیشنهاد ما این است که حتما این کتاب را که به صورت فایل PDF می باشد، دانلود کرده و از دیدن آن شگفت زده شوید! البته این تصاویر مقداری هم از نظر رنگ، عمق تصویر و موارد دیگر ویرایش شده است. ولی باز هم جالب است که بدانید که با یک دوربین اسمارت فون چه عکس هایی که نمی شود گرفت!

لینک دانلود فایل 

حجم:11 مگابایت