بر کسی پوشیده نیست که کنسول پلی استیشن 4 سونی تا به امروز که در خدمت شما هستیم محبوب ترین کنسول نسل حاضر میباشد. سونی به واسطه کنسول PS4 توانست به فروش خیره کننده ای در طی چند سال دست یابد، که شاید بسیاری پیش بینی آنرا میکردند.

سونی با کنسول PS4 خود توانست با فاصله بسیار زیادی رقیب دیرینه اش مایکروسافت را پشت سر گذاشته و به برترین در دنیا بدل شود. دلیل این موضوع شاید مربوط به اهمیت دادن بیش از اندازه سونی به کاربران کنسول محبوب PS4 باشد، که در اَبعاد مختلفی ظاهر میشود.

سونی پس از 3 سال و در واپسین روزهایِ سال 2016 پرده از نسخه جمع و جور و نسلی ارتقا یافته از کنسول محبوب PS4 برداشت. این کنسول ها پس از مدت زمان کوتاهی در دنیا عرضه شدند و سونی همچون مایکروسافت کاربرانش را چشم انتظار نگذاشت. پس از این اتفاق، سونی یک نسخه سفید رنگ از کنسول جمع و جور PS4 Slim خود را معرفی کرد و دیگر اتفاقی نیفتاد.

تا اینکه امروز و در سکوت خبری، یک وبسایت معتبر خبری عکسی از یک نسخه ساخته شده از کنسول PS4 Slim به رنگ طلایی منتشر کرد، که همه توجهات را به سمت خود جلب کرد. اینطور که مشخص است، این نسخه جدید بوده و دارایِ حافظه 1 ترابایتی است و از شواهد اینگونه بر می آید که بسیار نزدیک به واقعیت باشد، چون تصاویر از جعبه کنسول گرفته شده اند.

همانطور که در تصویر ابتدایِ مطلب نیز مشاهده کردید، همگام با رنگ کنسول، رنگ دسته نیز طلایی است. منبع خبری ما اشاره میکند که این نسخه احتمالاً در تاریخ 9 ژوئن 2017 میلادی ( چیزی حدود 2 هفته دیگر ) معرفی و در برخی از نقاط دنیا عرضه خواهد شد. اینکه این نسخه در کدام کشورها عرضه خواهد شد یا چه قیمتی خواهد داش هنوز مشخص نیست و اصل قضیه را نیز باید تا تأیید رسمی سونی به دید شایعه بنگریم. اما نظر شما همراهان همیشگی درباره رنگ طلایی کنسول PS4 Slim چیست؟ آیا این رنگ برایِ شما جذاب است؟

منبع: