Xperia-Z2-Ultra-Concept

خیلی وقت پیش بود که ما منتظر شنیدن خبری از رونمایی از فبلت اکسپریا Z2 Ultra بوده ایم، اما تا به امروز خبری نشده که نشده. اما همان فبلت خوب اکسپریا Z Ultra توانسته نظر خیلی از منتقدین و کاربران را به خود جلب کند. فبلتی که با اندازه ی 6.4 اینچی و کیفیت تصویر Full HD و مشخصاتی تقریبا مشابه پرچمدار تلفن هوشمند زمان خود، موفقیتی بسیار خوب را برای خود توانست کسب کند. اکنون نیز پس از گذشت تقریبا یک سال، دیگر به نظر نمی رسید که سونی قصد ارائه ی فبلت دیگری را داشته باشد. تصویر طرح این فبلت احتمالی جدید، نشان می دهد که بسیار شبیه به رقبای خود یعنی Samsung Galaxy Note 3 و HTC One M7 می باشد.

همان طور که در عکس مشاهده می کنید، این فبلت قابلیت پشتیبانی از قلم، مانند سامسونگ S، را نیز دارا می باشد. و جایگیری بلندگوهای آن نیز مانند اکسپریا T3 و C3 است. پشت این دستگاه نیز شبیه به HTC One M7 می باشد. و قسمت دوربین را با یک نوار، از بدنه ی گوشی جدا می کند.

از برخی مشخصات این فبلت می توان به اندازه صفحه ی 5.9 اینچی و صفحه نمایش QHD، دوربین پشت 13 ومگاپیکسل و دوربین جلو 4 مگاپیکسل، و هم چنین ضخامت 8.4 میلی متری اشاره کرد.

نکته قابل توجه: عکس منتشر شده شاید به عنوان یک طرح مفهومی شناخته شده و از واقعیت دور باشد، پس ما هیچگونه مسئولیتی را در قبال صحت عکس قبول نمی کنیم. و از این عکس نیز به عنوان منبع و مرجع استفاده نکنید!

GizmoBolt