امروز ششم بهمن و دقیقاً یک ماه مانده تا کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه MWC که احتمالاً با معرفی پرچمدار جدید سونی هم همراه خواهد شد. در فاصله یک ماهه تا معرفی اسمارت فونی که بسیار برای ما جذاب است، اطلاعات کمی از این دستگاه را در اختیار داریم. بخشی از اطلاعات پرچمدار جدید سونی تا الان تایید شده اما هنوز هیچ تصویری یا رندری از آن که بتواند ما را با واقعیت ظاهری این گوشی مرموز آشنا کند بدست نیامده است.

امروز در یکی از رسانه ها تصویر شماتیک یک گوشی هوشمند از سونی افشا شده که در صورت تایید آن، اطلاعات مهمی را به ما میرساند. افشا کننده این تصویر صحبت از اکسپریا XZ Pro میکند که قرار است در رویداد MWC در ماه آینده معرفی گردد.

این تصویر دو واقعیت مهم را به ما میرساند. یک حاشیه های صفحه نمایش که به کمترین میزان خود در گوشی های سونی رسیده و دیگری دوربین دوگانه در پشت دستگاه است که این نیز برای اولین بار در گوشی های هوشمند سونی رخ خواهد داد. در پشت دستگاه به جز دو دوربین و سنسورهای مربوط به دوربین، خبری از سنسور اثر انگشت نیست تا به این صورت انتظار این سنسور را همانند قبل در قسمت راست گوشی داشته باشیم.


این تصویر حتی به فرض صحت، یک نقشه اولیه از گوشی هوشمند جدید سونی است که احتمال وجود تفاوت هایی در آن در مقایسه با طرح نهایی هم زیاد است. به هر حال اگر این تصویر درست باشد نمای کلی از پرچمدار جدید سونی برای ما تصویر سازی شده است. نظر شما در خصوص این تصویر چیست؟

منبع: